Każdy z turniejów naznaczonych tytułem Majora to prawdziwe święto graczy i kibiców Counter-Strike’a: Global Offensive. Nie inaczej będzie podczas organizowanych przez ELEAGUE zmagań w Atlancie. Huczna oprawa, szesnaście formacji z grona najlepszych na świecie i imponujący milion dolarów w puli nagród. Ale nie tylko o pieniądze gracze przyjeżdżają walczyć na tak prestiżowe zawody. Major to najlepsza okazja do pokazania swojej wielkości. Nie bez powodu najlepsze ekipy uzyskują na nim status legendarnych.


To właśnie z pozycji legendy uzyskanej na ubiegłorocznym Majorze w Kolonii wystartują Polacy z Virtus.pro. Gracze „Złotej piątki” jednogłośnie twierdzą, że do USA wylecieli po zwycięstwo. Wiktor ‘TaZ’ Wojtas na swoim profilu na Facebooku stwierdził, że formacja znad Wisły do Georgii wyruszyła całkowicie skupiona i w pełni zmotywowana do „zmycia plamy za WESG”.

 

 

 


Współpraca na linii Polsat Sport – Frenzy umożliwiła transmitowanie meczów Virtus.pro na antenie Polsat Sport News. Od godz. 19.00  prowadzony będzie internetowy stream na Twitchu. Wtedy właśnie drużyna Filipa ‘NEO’ Kubskiego rozegra zmierzy się z groźnym przeciwnikiem z Ameryki - OpTiC Gaming. Po inauguracyjnym spotkaniu Polaków transmisja przeniesie się na Twitcha teamfrenzygg, gdzie Dominik “Nero_Integrate” Dąbrowski i wspólnicy skomentują pozostałe mecze w ramach ELEAGUE. Śledząc Majora razem z telewizją Polsat Sport News na pewno nie przegapicie żadnego pojedynku Polaków! Warto dodać, że ekspertami w studiu Polsatu będą legendy polskiego Counter-Strike'a - Mariusz 'loord' Cybulski, a więc były członek Złotej Piątki i obecnie trener formacji Team Kinguin, oraz Janusz 'hayabusa' Kubski zwany ojcem chrzestnym polskiego CS'a i aktualnie manager zespołu CS:GO w organizacji Team Kinguin.

 

Kliknij i oglądaj ELEAGUE Major od godz. 19.00 za pośrednictwem polsatsport.pl!

 

Retransmisja od 23.00 w Polsacie Sport News.