Legendarny zespół Metallica zaprasza na transmisje Counter-Strike: Global Offensive! (WIDEO)

E-sport

Połączenie jednego z najbardziej kultowych zespołów heavymetalowych w historii oraz zupełnie świeżego tworu jakim jest E-Sport? To możliwe! Organizatorzy turnieju ELEAGUE Major, czyli wielkiego święta graczy i kibiców Counter-Strike'a: Global Offensive połączyli sacrum z profanum i poprzez efektowną czołówkę łącząca oba motywy zapraszają na transmisje.

Założony w Los Angeles legendarny zespół heavymetalowy Metallica gra nieprzerwanie od 1981 roku. Ciężko wśród osób interesujących się szeroko pojętym pojęciem muzyki znaleźć kogoś, kto nigdy nie miał styczności z takimi utworami jak "Nothing Else Matters" czy "Unforgiven", które urosły do rangi absolutnych klasyków.

Jak połączyć rzecz tak kultową z zupełnie nowym tworem, który dopiero zdobywa popularność? Swoją pomysłowość zaprezentowali tutaj realizatorzy turnieju ELEAGUE, na którym obejrzymy zmagania w jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, Counter Strike: Global Offensive. W sekwencji otwierającej transmisje z zawodów będziemy mogli usłyszeć studyjne wykonanie "Moth Into Flame" połączone z obrazkami graczy, kibiców oraz sytuacjami z gry.

Każdy z turniejów naznaczonych tytułem Majora to prawdziwe święto graczy i kibiców CS: GO. Nie inaczej będzie podczas organizowanych przez ELEAGUE zmagań w Atlancie. Huczna oprawa, szesnaście formacji z grona najlepszych na świecie i imponujący milion dolarów w puli nagród. Ale nie tylko o pieniądze gracze przyjeżdżają walczyć na tak prestiżowe zawody. Major to najlepsza okazja do pokazania swojej wielkości, nie bez powodu najlepsze ekipy uzyskują na nim status legendarnych. W Kolonii wystartują Polacy z Virtus.pro.

 

Gdzie obejrzeć transmisje z turnieju Counter-Strike? SPRAWDŹ TUTAJ

 

Klip w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie