Założony w Los Angeles legendarny zespół heavymetalowy Metallica gra nieprzerwanie od 1981 roku. Ciężko wśród osób interesujących się szeroko pojętym pojęciem muzyki znaleźć kogoś, kto nigdy nie miał styczności z takimi utworami jak "Nothing Else Matters" czy "Unforgiven", które urosły do rangi absolutnych klasyków.

Jak połączyć rzecz tak kultową z zupełnie nowym tworem, który dopiero zdobywa popularność? Swoją pomysłowość zaprezentowali tutaj realizatorzy turnieju ELEAGUE, na którym obejrzymy zmagania w jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, Counter Strike: Global Offensive. W sekwencji otwierającej transmisje z zawodów będziemy mogli usłyszeć studyjne wykonanie "Moth Into Flame" połączone z obrazkami graczy, kibiców oraz sytuacjami z gry.

Każdy z turniejów naznaczonych tytułem Majora to prawdziwe święto graczy i kibiców CS: GO. Nie inaczej będzie podczas organizowanych przez ELEAGUE zmagań w Atlancie. Huczna oprawa, szesnaście formacji z grona najlepszych na świecie i imponujący milion dolarów w puli nagród. Ale nie tylko o pieniądze gracze przyjeżdżają walczyć na tak prestiżowe zawody. Major to najlepsza okazja do pokazania swojej wielkości, nie bez powodu najlepsze ekipy uzyskują na nim status legendarnych. W Kolonii wystartują Polacy z Virtus.pro.

 

Gdzie obejrzeć transmisje z turnieju Counter-Strike? SPRAWDŹ TUTAJ

 

Klip w załączonym materiale wideo.