ELEAGUE: Transmisja trzeciego dnia rozgrywek CS:GO na Polsatsport.pl (24.01)

E-sport
ELEAGUE: Transmisja trzeciego dnia rozgrywek CS:GO na Polsatsport.pl (24.01)

Trzeci dzień zmagań w ramach Majora organizowanego przez ELEAGUE przed nami. Oglądajcie pojedynki najlepszych drużyn na świecie od godziny 16:00 na platformie Twitch i nie tylko! Pełną transmisję rozgrywek udostępnimy wam także na portalu Polsatsport.pl! Polaków z Virtus.pro w akcji oglądać będziemy już o 19:45. Retransmisję tego meczu będziecie mogli obejrzeć o 23:00 w Polsat Sport News.

Dzisiejszy wieczór z CS-em zainaugurują gracze fnatic i mousesports. Oba zespoły mają na koncie po jednej przegranej i jednym zwycięstwie. Strzelcy walczyć będą więc o niezwykle ważne punkty w awansie do fazy play-off. Tak samo zresztą jak reprezentanci GODSENT i Teamu EnVyUs, Astralis i G2 Esports oraz Teamu Liquid i FaZe Clanu. Dużo gorzej wygląda sytuacja bohaterów kilku innych spotkań: North i HellRaisers, a także FlipSid3 Tactics i OpTic Gaming. Wygrani dwóch powyższych pojedynków nadal bić się będą o ewentualną promocję do kolejnego etapu, przegrani – odpadną z rozgrywek. W najlepszej sytuacji znajdują się reprezentanci SK Gaming, którzy zmierzą się z Natus Vincere, a także Polacy z Virtus.pro podejmujący Gambit Gaming. Starcie „Złotej piątki” ze wschodnią formacją zaplanowano na 19:45. Jeśli ekipie Filipa ‘NEO’ Kubskiego uda się ograć Gambit, bezpośrednio awansuje ona do fazy pucharowej.


Za komentarz wszystkich spotkać odpowiadać będzie Dominik ‘Nero_Integrate’ Dąbrowski i wspólnicy. Wśród nich wyróżnić możemy Sebastiana ‘dArka’ Babińskiego oraz Jakuba 'KubiKa' Kubiaka - aktualnie trenera w Akademii CS:GO Sferis PRIDE. Ponadto w naszym studio zasiądą goście specjalni: Adrian Kostrzębski - PR Manager ESL Polska, Łukasz Pożyczek z portalu EPICPLAYZ.pl oraz Adam ’destru’ Gil, zawodnik na co dzień występujący w barwach VenatoreS.

Oglądaj relację LIVE z naszego studio ELEAGUE od godziny 16:00:

 

 

 

 

Harmonogram dzisiejszych spotkań (w nawiasach bilans poszczególnych zespołów):


16:00 – fnatic (1-1) vs mousesports (1-1)
17:15 – GODSENT (1-1) vs Team EnVyUs (1-1)
18:30 – North (0-2) vs HellRaisers (0-2)
19:45 – Gambit Gaming (2-0) vs Virtus.pro (2-0)
21:00 – Astralis (1-1) vs G2 Esports (1-1)
22:15 – SK Gaming (2-0) vs Natus Vincere (2-0)
23:30 – Team Liquid (1-1) vs FaZe Clan (1-1)
00:45 – FlipSid3 Tactics (0-2) vs OpTic Gaming (0-2)

 

Retransmisja meczu Virtus.pro o godzinie 23:00 w Polsat Sport News

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze