ELEAGUE: Virtus.pro z trzecim zwycięstwem w turnieju! (WIDEO)

Inne

Virtus.pro w fazie pucharowej Majora od ELEAGUE! Polacy dość pewnie pokonali zawodników Gambit Gaming, dopisując na swoje konto już trzecie zwycięstwo! Formacja znad Wisły jest więc jedną z dwóch drużyn, które uzyskały już status legendy. Reszta sekcji powalczy natomiast w jeszcze jednej rundzie.

Najpierw widowiskowe zwycięstwo z OpTic Gaming, następnie wielce emocjonująca wygrana z G2 Esports, by w meczu triumfatorów upewnić resztę uczestników, że w Atlancie ze „Złotą piątką” nie ma żartów! Bo choć Polacy mieli problemy z utrzymaniem wypracowanej na początku strony antyterrorystów przewagi (z 6:2 do 8:7), pojedynek na de_train możemy zaliczyć raczej do jednostronnych. Głównie przez dominację Virtusów w strojach terrorystów. Z AK-47 w rękach podopieczni Jakuba ‘kubena’ Gurczyńskiego oddali wyłącznie trzy rundy, gładko zdobywając osiem potrzebnych do ostatecznego zwycięstwa. Dwie zgarnięte pistoletówki na pewno im to ułatwiły. Co ciekawe, wysoki wynik 16:10 to ponownie zasługa w dużej mierze Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa. Aż dwadzieścia pięć zabójstw na jego koncie imponuje jeszcze bardziej, gdy wiemy, że to on prowadził swoją sekcję po laury także we wczorajszej batalii.


Z racji tego, że spółka Filipa ‘NEO’ Kubskiego okazała się lepsza we wszystkich swoich spotkaniach, Polacy bezpośrednio awansowali do ćwierćfinału. Zasłużyli sobie tym na chwilę odpoczynku. Ich kolejną konfrontację oglądać będziemy mogli – na antenie Polsat Sport News, a także na kanale teamfrenzygg na Twitchu – dopiero w piątek. Na rywala „Złota piątka” musi jeszcze chwilkę poczekać. Poznamy go po zakończeniu fazy grupowej.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze