O udział w rozgrywkach drużyny stoczyły walkę w kwalifikacjach internetowych. Cztery najlepsze formacje z eliminacji: Rak Ronk, Zakład Karny, Kocham Cię Synu oraz Kasacja – zostały zaproszone do Rzeszowa. Na liście zapisanych do eliminacji co prawda nie było zespołów pokroju Teamu Kinguin czy Sferis PRIDE, jednak w zgłoszeniach wyszukać mogliśmy m.in. ciekawy miks – Zimno bo zima. W jego składzie widniał m.in. Adam ‘ruloN’ Wiśniewski – grający niegdyś w barwach Pentagramu z Filipem ‘Neo’ Kubskim, Wiktorem ‘TaZem’ Wojtasem czy Łukaszem ‘LUqiem’ Wnękiem. W czasach 1.6 Wiśniewski tworzył w Polsce trzon profesjonalnej sceny CS-a, reprezentując jedne z najbardziej utytułowanych wtedy ekip: legendarny Pentagram właśnie, Frag eXecutors, Team UNITED, BenQ.DELTAeSPORT.COM, Fear Factory czy VooDoo Gaming. Co ciekawe, u jego boku strzelać będzie Daniel ‘myth’ Bukalski, podobnie do ruloNa – stary i utytułowany wyjadacz, z którym zresztą grał w barwach wielu drużyn.

 

 

ZAPROSZENI GOŚCIE 


Imprezę poprowadzi Maciej ‘amarow’ Pałac. Wiedzą ekspercką podzielą się z widzami Adam 'destru' Gil i Jakub ‘Jaszczur1337’ Socha odpowiedzialni za analizę meczów. Na stanowiskach komentatorskich zasiądą natomiast Kuba ‘KubiK’ Kubiak oraz Mikołaj ‘Urf’ Palimąka. W programie MGMplay gamer LAN znajduje się także konferencja, podczas której e-sportowe tematy podejmować będą Piotr ‘neqs’ Lipski – właściciel Sferis PRIDE, Kamil ‘HopE’ Tarka – nauczyciel w jednej z klas o profilu e-sportowym, Sebastian ‘NEEX’ Trella – popularny gracz Counter-Strike’a: Global Offensive, a także Wojciech Podgórski – redaktor naczelny e-sportowej sekcji Polsatsport.pl.

 

 

NAGRODY DLA UCZESTNIKÓW

 

MGMplay Gamer Lan zapisy trwają do: 2017-01-15 23:00:00, data turnieju: 2017-01-28 12:00:00 typ turnieju:CS-GO Regulamin Zapisane drużyny Zapisz drużynę! sprawdź status drużyny Opis Kolejna edycja, tym razem w Galerii Rzeszów odbędzie się turniej MGMplay Gamer Lan w grze CS:GO. Zagrają tutaj najlepsze cztery drużyny wyłonione podczas dwóch tur kwalifikacyjnych.

 

I miejsce: 5x TV BOX Android Kitkat 4.4 Quad Core 2GB/8GB 5x Słuchawki E-blue Cobra HS x5 5x Klawiatura E-blue Mazer x5

II miejsce: 5x Kamera IP WiFi HD FEGOM FC24p 128GB 5x Mysz E-blue EMS642 x5 5x Klawiatura Mysz Pilot do Smart Tv Box 2.4G

III miejsce: 5x Podkładka E-blue Auroza L x5 5x Klawiatura Mysz Pilot do Smart Tv Box 2.4G IV miejsce Upominki od sponsorów

 

 

 

O PARTNERACH

 

 

GALERIA RZESZÓW


Zawody odbędą się w Galerii Rzeszów przy ul. Piłsudskiego 44. Galerii, która – co warto dodać – nie tylko udostępnia przestrzeń na rzecz imprezy, czy finansuje turniej, ale także wspiera organizatorów, podkreślając, że bardzo zależy jej na rozwoju sportu elektronicznego w Polsce. Nic dziwnego, że miejsce, w którym odwiedzający centrum handlowe na co dzień oglądać mogą fontannę, tym razem wypełnione zostanie szeregiem komputerów. To tam umiejscowiona zostanie scena. 

 

FANPAGE: www.facebook.com/galeriarzeszow

 

 

E-BLUE

 

Misją marki jest wykreowanie stylowych, modnych oraz wysokiej jakości produktów dla graczy, które dotrą do użytkowników końcowych na całym świecie. Użytkowników ceniących sobie zarówno jakość jak i wartość produktu, a nie sugerują się tylko i wyłącznie najniższą ceną. Ludzie pragną produktów modnych, dobrej jakości ale w rozsądnej cenie. Misją E-Blue jest tworzenie właśnie takich produktów. W 2013 roku, E-Blue podjęło współpracę z Marvel Inc tworząc projekt akcesoriów dla graczy Iron Man 3. Jest to seria akcesoriów skierowana do graczy i fanów Iron Man. W serii znajdują się myszy , słuchawki, klawiatura i podkładki sygnowane znakiem i wizerunkiem bohatera komiksów i filmów Marvel. Pełna oferta produktów japońskiej marki E-blue obejmuje również fotele dla graczy, stoły dla graczy jak i systemy pozwalające na zbudowanie Game Areny. Nowością zaprezentowaną na tegorocznych targach CES 2017 w Las Vegas były hybrydowe komputery dla graczy E-blue Scion-32. Produkty E-Blue są dystrybuowane aktualnie m.in. w USA, Polsce, Słowacji, Czechach, Chinach, Brazylii, Portugalii, Rumunii, Rosji, Algerii, Kambodży, Kanadzie, Indonezji, Nowej Zelandii, Filipnach, Afryce Północnej, Tajlandii, Tajwanie, Turcji, Ukrainie, czy Wietnamie.

FANPAGE: www.facebook.com/ebluepoland

 

 

CALL CENTER POLAND

 

Call Center Poland to idealne rozwiązanie na połączenie kilku rzeczy – pracy, studiów, samodzielności finansowej i zdobywania doświadczenia zawodowego! Niektórzy mówią, że praca to praca, a my lubimy realizować cele, jednocześnie czerpiąc radość z tego, co robimy. Dlatego organizujemy różnego rodzaju konkursy, akcje społecznościowe, wspieramy talenty w akcji PASJONACI i dbamy o fajną atmosferę każdego dnia. Przekonaj się i dołącz do nas!

 

FANPAGE: www.facebook.com/callcenterpoland

 

 

KINGUIN

 

Kinguin.net to innowacyjna platforma umożliwiająca handel i dystrybucję cyfrowych produktów, zarówno kluczy do gier, jak i przedmiotów in-game. Niezwykle cieszymy się z faktu, że marka ta zdecydowała się wspierać e-sport na terenie podkarpacia. Jej udział w naszej inicjatywie jest nieoceniony.

 

FANAPGE: www.facebook.com/KinguinPOLAND

 

 

WYŻSZA SZKOŁĄ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE
 
Jest największą niepubliczną uczelnią wyższą na Podkarpaciu. Dzięki ich wkładowi możemy ujrzeć nową perłę eventu na mapie Polski.

 

FANPAGE: www.facebook.com/WSIiZwRzeszowie/

 

 

 


HARMONOGRAM IMPREZY


10:00 Rozpoczęcie turnieju
10:30 Pierwszy półfinał turnieju (BO 1)
12:00 Konkursy dla publiczności
12:20 Drugi półfinał turnieju (BO 1)
13:50 Przerwa na posiłek wraz z konkursami dla publiczności
14:10 Mecz o trzecie miejsce (BO 1)
15:40 Konkursy dla publiczności / Spotkanie z mediami, dyskusja na temat e-sportu
16:10 Finał turnieju (BO 3)
20:00 Zakończenie turnieju