Jak wygląda strzelanie w biathlonie? Prezentuje Weronika Nowakowska! (WIDEO)

Zimowe

Razem z Weroniką Nowakowską odwiedziliśmy strzelnicę w Dusznikach-Zdroju, gdzie nasza biathlonistka przybliżyła nam tajniki swojej dyscypliny. Z jakiego sprzętu korzystają zawodnicy? Jak odpowiednio przygotować się do oddania strzału? Swoich sił na strzelnicy spróbowali także komentatorzy. Jak im poszło? Sprawdźcie w załączonym materiale wideo!

Biathlon, inaczej zwany dwubojem zimowym, czyli dyscyplina łącząca biegi narciarskie ze strzelectwem. Oba elementy są niezwykle ważne i bez udanych wizyt na strzelnicy zawodnicy nie mają co liczyć na wysokie pozycje w ostatecznych klasyfikacjach.

Razem z naszą ekspertką Weroniką Nowakowską odwiedziliśmy strzelnicę na torze w Dusznikach-Zdroju, gdzie nasza reprezentantka przybliżyła nam szczegóły dotyczące tej konkurencji. Z jakich karabinków korzystają zawodnicy? Jakie naboje wykorzystują do swoich prób?

Oczywiście Nowakowska zaprezentowała również strzelanie w praktyce, a swoich sił spróbowali także... nasi komentatorzy. Obejrzyjcie w załączonym materiale wideo jak im poszło, a dowiecie się czy sztuka strzelania w biathlonie należy do najłatwiejszych.

W załączonym wideo materiał "Jak wygląda strzelanie w biathlonie? Prezentuje Weronika Nowakowska!"

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie