Kamil i repo stworzyli nowy skład!

E-sport
Kamil i repo stworzyli nowy skład!

Zaskakujące zmiany kadrowe przeprowadzono kilka dni temu w szeregach Sferis PRIDE. Ze składu trzeciej formacji w Polsce zniknęli wówczas Kamil ‘kamil’ Kamiński oraz Karol ‘repo’ Cybulski. Duet nie zamierzał jednak długo pozostawać bez zespołu. Gracze wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli własną sekcję.

Pod banderą Just Now – bo tak tymczasowo nazywać będzie się grupa – oprócz kamila i repo zobaczymy Wiktora ‘mynia’ Kruka – do niedawna zawodnika VenatoreS, a niegdyś reprezentanta ESC Gaming, Kacpra ‘darka’ Ścierę – strzelającego m.in. w barwach ATB-Gaming czy noMERCY, a także Bartłomieja ‘SEtoNa’ Malengę, który w przeszłości również zakładał trykot VenatoreS. Jak pisze na swoim fanpage’u sam repo, Just Now prawdopodobnie niedługo zostanie częścią większej organizacji. – Dostaliśmy już ofertę od klubu, w którym będziemy zarabiać więcej niż w PRIDE – zapewnia Cybulski.

 


Skład Just Now:


Kacper „darko” Ściera
Kamil „kamil” Kamiński
Wiktor „mynio” Kruk
Karol „repo” Cybulski
Bartłomiej „SEtoN” Malenga


Karol odniósł się również do oficjalnego oświadczenia Sferis PRIDE, z którego wywnioskować można było, że to w dużej mierze zarząd wpłynął na roszady. Repo temu zaprzecza: - nikt mnie i kamila nie wyrzucił. Nie chcieliśmy grać dalej z chłopakami, a do tego doszły problemy zewnętrzne – tłumaczy, dodając, że: - było to najlepsze rozwiązanie dla nas i dla nich. Przypomnijmy, że lukę po Cybulskim i Kamińskim w PRIDE wypełnili Jacek ‘minise’ Jeziak oraz Maciej ‘Luz’ Bugaj.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze