UFC 208: Tybura poznał nazwisko nowego rywala!

Sporty walki

Marcin Tybura (14-2, 6 KO, 6 SUB) na gali UFC 208 ostatecznie zmierzy się z Justinem Willisem (4-1, 3 KO). Rywalem polskiego ciężkiego początkowo miał być Luis Henriquez (10-2, 3 KO, 4 SUB), ale na nieco ponad tydzień przed wydarzeniem w Nowym Jorku Brazylijczyk doznał kontuzji.

W środę pojawiła się informacja o kontuzji Luisa Henriqueza, z którym podczas UFC 208 miał zmierzyć się Marcin Tybura. Pojedynek polskiego reprezentanta stanął pod znakiem zapytania, ale po kilkunastu godzinach uniejowianin poznał nazwisko nowego przeciwnika.

 

UFC: Tybura został bez rywala! Luis Henrique kontuzjowany


Rywal polskiego ciężkiego Justin Willis w klatce UFC pojawi się po raz pierwszy. Amerykański zawodnik ma na swoim koncie pięć walk, a aktualnie w rekordzie notuje serię czterech zwycięstw. Walczył m.in. dla organizacji World Series of Fighting.

Tybura w ostatnim występie na gali UFC Fight Night 92 w sierpniu 2016 roku pokonał w spektakularny sposób wysokim kopnięciem posłał na deski Viktora Pestę (10-4, 4 KO, 3 SUB). W pierwszej walce dla UFC reprezentant warszawskiego klubu S4 Fight Club przegrał z Timothy Johnsonem (10-3, 5 KO, 4 SUB). W Nowym Jorku uniejowianin wejdzie do oktagonu amerykańskiej organizacji po raz trzeci.

 


mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie