BBTS Bielsko Biała - Łuczniczka Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
BBTS Bielsko Biała - Łuczniczka Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. plusliga.pl

20. kolejkę PlusLigi zainauguruje stracie w Bielsku-Białej, gdzie miejscowy BBTS podejmie Łuczniczkę Bydgoszcz. Transmisja spotkania BBTS Bielsko Biała - Łuczniczka Bydgoszcz od godz. 18:00 w Polsacie Sport.

BBTS zajmuje 13., a Łuczniczka 14. lokatę w ligowej tabeli. Bielszczanie tylko o jedno "oczko" wyprzedzają podopiecznych Piotra Makowskiego.

 

W poprzedniej kolejce oba zespołu poniosły porażki. Bielszczanie przegrali na własnym terenie z Jastrzębskim Węglem 1:3, natomiast bydgoszczanie ulegli na wyjeździe Indykpolowi AZS Olsztyn. Najlepiej punktującymi siatkarzami bydgoskiej drużyny byli: Milan Katić i Bartosz Filipiak, którzy zdobyli po 15 punktów.

 

- Bardzo ciężko pracujemy – z chłopakami w hali spędzamy cztery, pięć godzin. Staramy się, aby forma BBTS-u była idealna, by zespół nie był przeciążony, ale jednocześnie wykonywał więcej technicznych powtórzeń niż dotychczas. Zawodnicy nie mają wiele doświadczenia i nie zawsze mogą skorzystać z wyuczonych schematów technicznych. Staram się z tego zrobić drużynę, która chce walczyć, żeby utrzymać klub w rozgrywkach PlusLigi – ocenił sytuację BBTS-u trener, Rastislav Chudik.

 

W pierwszym spotkaniu obu drużyn, to bydgoszczanie okazali się znacznie lepsi, pewnie wygrywając 3:0. Najlepszym siatkarzem spotkania wybrano atakującego - Bartosza Filipiaka.

 

Kto tym razem okaże się lepszy?

 

Transmisja meczu BBTS Bielsko Biała - Łuczniczka Bydgoszcz godz. 18:00 w Polsacie  Sport. Komentują Marek Magiera i Wojciech Drzyzga.

jk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze