Były bramkarz Legii na celowniku Lechii

Piłka nożna
Były bramkarz Legii na celowniku Lechii
fot. Cyfra Sport

Dusan Kuciak znalazł się w kręgu zainteresowań Lechii Gdańsk - informuje "Dziennik Bałtycki". Słowakowi nie poszło w występującym w angielskiej ekstraklasie Hull City i nie awansował choćby do rangi rezerwowego bramkarza. W Gdańsku już szukają zastępcy Vanji Milinkovicia-Savicia, który latem przeniesie się do Włoch.

Wzmocnienie na pozycji bramkarza jest dla Piotra Nowaka priorytetem. Dotychczasowy numer 1. już związał się kontaktem z AC Torino. Co prawda Serb przejdzie do włoskiego klubu dopiero w lecie, ale poszukiwania jego potencjalnego zastępcy już trwają.

Jak donosi "Dziennik Bałtycki" jednym z poważenijszych kandydatów jest Kuciak, który przez lata występował w Legii Warszawa. Doświadczony golkiper spędził w klubie ze stolicy prawie pięć lat i miał swój udział w zdobyciu licznych trofeów - trzy mistrzostwa Polski i pięć krajowych pucharów.

Kuciak postanowił wyemigrować w zimowym okienku transferowym 2016 roku. Jego nadzieje na gre szybko rozwiała poważna kontuzja kolana. Po jej wyleczeniu piłkarz był już bardzo daleko od pierwszego składu. Obecnie jest trzecim bramkarzem "Taygrysów". Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2017 roku.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze