Collazo sierpowym brutalnie znokautował Vasqueza! (WIDEO)

Sporty walki
Collazo sierpowym brutalnie znokautował Vasqueza! (WIDEO)
fot. Youtube

Były mistrz świata kategorii półśredniej Luis Collazo (37-7, 20 KO) w kapitalnym stylu powrócił na zwycięską ścieżkę. Na gali w Tunica w stanie Missisipi prawym podbródkowym w szóstej rundzie posłał na deski Sammy'ego Vasqueza (21-2, 15 KO), a ten nie zdołał już powrócić do rywalizacji.

Obaj pięściarze przed rozpoczęciem starcia mieli na swoim koncie porażki w ostatnich pojedynkach. Collazo w lipcu 2015 roku przegrał przez TKO z Keithem Thurmanem, a Vasquez również w lipcu, ale 2016 roku, uległ Feliksowi Diazowi. W trakcie pojedynku żaden z pięściarzy nie kalkulował i od pierwszego gongu wchodzili w bezpardonowe wymiany ciosów.

Vasquez pierwsze ostrzeżenie otrzymał już w trzeciej rundzie, kiedy po krótkim prawym sierpowym po raz pierwszy był liczony. 30-latek wyciągnął wnioski i w kolejnych minutach był nieco bardziej ostrożny. Efekt? Potężne uderzenie z lewej ręki doszło do szczęki Collazo, który na miękkich nogach walczył o utrzymanie równowagi.

Były mistrz świata WBA w kategorii połśredniej przetrwał kryzys i już nie pozwolił swojemu rywalowi na podobne akcje. W szóstej rundzie Vasquez przy skracaniu dystansu pozwolił sobie na opuszczenie lewej ręki nieco za nisko, a Collazo bezbłędnie wykorzystał lukę. Prawy sierpowy okazał się niezwykle precyzyjne i Vasquez nie zdołał podnieść się z desek przed upływem regulaminowych dziesięciu sekund.

Zobaczcie skrót walki oraz kapitalny nokaut Luisa Collazo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze