Mamiko, czyli piękniejsza strona Counter-Strike'a

E-sport
Mamiko, czyli piękniejsza strona Counter-Strike'a
fot. Instagram/Keroina

Ma 26 lat, w talii 56 cm(!), a na YouTube prawie 300 tysięcy subskrybcji. Kim jest Mamiko? To piękniejsza strona e-sportu - streamerka Counter-Strike'a. Jak na kogoś, kto całe dnie spędza przy komputerze - wygląda naprawdę nieźle.

Działalność Mamiko nie ogranicza się jednak do samych gier. To fotomodelka, jedna ze Słowianek Donatana. W 2015 roku wystąpiła w teledysku do utworu "Pełnia" autorstwa słynnego producenta i Maryli Rodowicz. To również znajoma największych polskich youtuberów oraz popularnego zespołu CS:GO Virtus.pro.

Modelka i gamerka - zadziwiające połączenie. Jej widzowie mogą mieć niemały problem, by skupić się na grze...

 

 

Modelingiem zajmuję się od kilku lat, zawsze to było hobby, które pomagało mi bardziej wierzyć w siebie i poczuć się atrakcyjnie. Były to prawie zawsze sesje na których ani ja ani fotograf nie zarabialiśmy. Najwięcej sesji miałam z @beata_banach którą świetnie się rozumiałyśmy od samego początku i zawsze umawiałyśmy się na cały dzień bo poza podobnymi wizjami artystycznymi na sesję, świetnie się rozumiemy prywatnie. Ona dzięki swojemu doświadczeniu często próbowała mnie namówić na jakieś szalone zdjęcia, robiąc to oczywiście bardzo delikatnie bo wiedziała, że jestem bardzo nieśmiała, szczególnie jeśli chodzi o pokazywanie ciała, mimo, że zawsze komplementowała moją sylwetkę (choć nie mam wymiarów typowej modelki). Zawsze chciała zrobić mi zdjęcia chociaż w bardzo zabudowanej bieliźnie. Ale ja musiałam do tego dojrzeć. Wiedziałam, że będą to zdjęcia artystyczne a nie wulgarne. Uznałam w końcu, że takie zdjęcia będą pamiątką. Kiedyś jak już będę starsza otworzę album i powspominam jaka kiedyś byłam. Z dumą, bez wstydu, że zrobiłam coś głupiego. Wprawdzie są to zdjęcia, gdzie widać zaledwie pół uda, pośladki zakryte bielizną, ale to naprawdę nie była łatwa sesjaa, szczególnie kiedy ja nigdy nie lubiłam swoich szerokich bioder i odstającego tyłka, za co Beata zawsze mnie musiała wstrząsnąć, mówiąc, że mam piękne kształty. Chciałabym jej podziękować za to, że od pierwszych kroków w modelingu budowała moją samoocenę.

A photo posted by Weronika Heck (@mamikoyoko) on Jan 11, 2017 at 6:53am PST 

Witam.  @beata_banach

A photo posted by Weronika Heck (@mamikoyoko) on Apr 6, 2016 at 8:57pm PDT


 

 

Nie wstaję. Fot: @beata_banach

A photo posted by Weronika Heck (@mamikoyoko) on May 30, 2016 at 3:02am PDT


 

 

Jeszcze kilka miesięcy ćwiczeń i aktualizujemy te zdjęcia, co ty na to @beata_banach ?

A photo posted by Weronika Heck (@mamikoyoko) on Oct 21, 2016 at 1:38pm PDT
 

#mamikosushi

A photo posted by Weronika Heck (@mamikoyoko) on May 13, 2015 at 8:12am PDT
 

Nowy odcineek! Bez spoilerów! Oglądajcie yt/mamiko

A photo posted by Weronika Heck (@mamikoyoko) on Jan 27, 2017 at 9:11am PST
 

Więcej zdjęć na drugiej stronie!

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie