Team EnVyUs ogłasza nowy skład

E-sport
Team EnVyUs ogłasza nowy skład

Team EnVyUs nie pozostał dłużny aktualnym zawodnikom G2 Esports. Chwilę po oficjalnym ogłoszeniu składu „francuskiego zespołu marzeń” zarząd amerykańskiego klubu także przedstawił nowych członków dywizji Counter-Strike’a: Global Offensive.

Ekipa sformowana została wokół Vincenta ‘Happy’ego’ Schopenhauera i Christophe ‘SIXERa’ Xia, a więc strzelców EnVyUs, których pominięto przy tworzeniu super drużyny. Duet dobrał do siebie Cédrica ‘RpK’ Guipouy z G2 Esports, a także dwóch młodych strzelców: Alexandre ‘xmsa’ Forté dotychczas grającego w barwach Teamu LDLC i Davida ‘devoduveka’ Dobrosavljevica znanego z Vexed i WE GOT GAME. Cały czas nie wiemy natomiast, co oficjalnie planuje zrobić ze swoją karierą Adil 'ScreaM' Benrlitom.

 


Skład Teamu EnVyUs:


David "devoduvek" Dobrosavljevic
Vincent "Happy" Schopenhauer
Cédric "RpK" Guipouy
Christophe "SIXER" Xia
Alexandre "xms" Forté

Damien "maLeK" Marcel (trener)

 

Po zakończeniu ELEAGUE Majora światowa scena Counter-Strike’a przechodzi prawdziwą rewolucję. O zmianach poinformowało już OpTic Gaming, Team Liquid i mousesports, a gracze fnatic i GODSENT ponownie wymienili się zawodnikami. Najwięcej szumu wzbudziło jednak zakontraktowanie przez G2 Esports zespołu składającego się z legend francuskiej sceny: z Kennym ‘kennymS’ Schrubem i Richardem ‘shoxem’ Papillon pod jedną banderą. Ogłoszona dziś sekcja Teamu EnVyUs jest niejako odpowiedzią na powyższe i szansą dla zawodników, którzy po stworzeniu nowego G2 zostali bez e-sportowego domu. Aktualnie Francuzi biorą udział w zamkniętych kwalifikacjach do IEM 2017 w Katowicach.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze