Pięć asów Kaczmarka! Przyjmujący Resovii zagubieni jak dzieci we mgle

Przyjmujący Asseco Resovii nie będą miło wspominali trzeciego seta spotkania z Cuprum. Seria zagrywek Łukasza Kaczmarka będzie się im chyba śniła po nocach... Atakujący ekipy z Lubina zaserwował pięć asów z rzędu!

Do tej sytuacji doszło w trzeciej odsłonie meczu 20. kolejki PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i Cuprum Lubin. Ekipa z Podkarpacia prowadziła po dwóch partiach, ale w trzeciej goście zdołali przedłużyć mecz. Kluczowy moment seta nastąpił przy stanie 12:14, gdy w polu serwisowym pojawił się Łukasz Kaczmarek.

Atakujący Cuprum od stanu 12:16 do 12:20 popisał się pięcioma asami serwisowymi z rzędu. Kilka innych jego zagrywek gospodarze z trudem przebili na drugą stronę, dając rywalom okazję do zdobycia kolejnych punktów. Trener Andrzej Kowal rotował na pozycji przyjmujących, ale jego zabiegi na niewiele się zdały.

Serię Kaczmarka w polu serwisowym przerwał dopiero Dawid Dryja przy stanie... 13:22, gdy wynik seta był już praktycznie przesądzony.

Pięć asów Łukasza Kaczmarka w załączonym materiale wideo.