ESL Pro League: Deklasacja Team KINGUIN w dwumeczu inauguracyjnym przeciwko FaZe

E-sport
ESL Pro League: Deklasacja Team KINGUIN w dwumeczu inauguracyjnym przeciwko FaZe
ESL

Polacy z Team KINGUIN świetnie rozpoczęli swoją przygodę w ESL Pro League. Nasi rodacy pewnie odnieśli zwycięstwo w dwumeczu przeciwko drużynie FaZe Clan i tym samym zdobyli swoje pierwsze punkty w rankingu.

Pojedynek rozpoczął się na mapie de_overpass, na której Team KINGUIN okazało się zdecydowanie lepszą drużyną i praktycznie przez całe spotkanie mieli całkowitą kontrolę nad mapą. Pierwszą połówkę nasi rodacy rozpoczęli po stronie terrorystów i zdobyli w niej aż dwanaście rund. W drugiej części meczu zawodnicy z Polski nie dali najmniejszych szans FaZe na odrobienie strat i zakończyli mecz rezultatem 16:6 i zainkasowali trzy punkty.

Drugi mecz odbył się na mapie de_dust2, także przeciwko FaZe Clan. Polacy równie dobrze rozpoczęli to spotkanie podobnie, jak na wcześniejszej mapie. Do pierwszej połowy Team KINGUIN prowadził wynikiem 10:5 i mimo przegranej rundy pistoletowej w drugiej połówce nie pozwolili rywalom na przejęcie kontroli i po świetnych indywidualnych akcjach Karola "rallena" Rodowicza odnieśli zwycięstwo 16:8 i zdobyli kolejne trzy punkty. Tym samym KINGUIN po dwóch rozegranych meczach w ESL Pro League ma już na swoim koncie sześć punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

 

Ace Mikołaja "mouza" Karolewskiego na pierwszej z map - de_overpass

 

 

Arkadiusz Gorączko
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie