Oskarżyła Kardashian o kopiowanie, zwyzywała Van Persiego... Poznajcie żonę serbskiego piłkarza

Piłka nożna
Oskarżyła Kardashian o kopiowanie, zwyzywała Van Persiego... Poznajcie żonę serbskiego piłkarza
fot. Instagram

Który sportowiec może się pochwalić żoną, będącą gwiazdą pop? Na przykład piłkarz Besiktasu Stambuł Dusko Tosić! Jego druga połówka to Jelena Karleusa, która jest wielką gwiazdą w Serbii. Na dodatek, budzącą jeszcze większe kontrowersje.

Dziesięć albumów i miliony sprzedanych płyt – tak w dużym skrócie przedstawia się muzyczny dorobek Karleusy. W swojej ojczyźnie jest uznawana także za ikonę mody. W 2015 roku oskarżyła nawet Kim Kardashian o kopiowanie jej stylu! Serbka nie ogranicza się tylko do chwalenia swoimi stylizacjami na Instagramie, ponieważ przy okazji utworzyła własną markę odzieżową.

 

Ostatnio zrobiło się o niej głośno, ponieważ nazwała napastnika Fenerbahce Stambuł Robina van Persiego "skur...". Jej mąż i Holender starli się w trakcie meczu w Pucharze Turcji. Skończyło się na tym, że ten drugi w teatralny sposób upadł i sędzia pokazał czerwoną kartkę Tosiciowi, co rzecz jasna nie spodobało się jego drugiej połówce. Ostatecznie górą była ekipa Van Persiego, wygrywając 1:0.

 

Tosić i Karleusa są małżeństwem od 2008 roku. Para doczekała się dwóch córek, które otrzymały imiona na cześć greckich bogiń Ateny i Nike. Co ciekawe, Tosić jest drugim mężem piosenkarki. Wcześniej była żoną Bojana Karicia, czyli syna jednego z serbskich biznesmenów i polityków. Ich małżeństwo przetrwało dwa miesiące...

 

Tak śpiewa Jelena Karleusa:

 

 

 

 

Tak prezentuje się Jelena Karleusa:

 


  


 


 


 


 


 


 MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze