Dziesięć albumów i miliony sprzedanych płyt – tak w dużym skrócie przedstawia się muzyczny dorobek Karleusy. W swojej ojczyźnie jest uznawana także za ikonę mody. W 2015 roku oskarżyła nawet Kim Kardashian o kopiowanie jej stylu! Serbka nie ogranicza się tylko do chwalenia swoimi stylizacjami na Instagramie, ponieważ przy okazji utworzyła własną markę odzieżową.

 

Ostatnio zrobiło się o niej głośno, ponieważ nazwała napastnika Fenerbahce Stambuł Robina van Persiego "skur...". Jej mąż i Holender starli się w trakcie meczu w Pucharze Turcji. Skończyło się na tym, że ten drugi w teatralny sposób upadł i sędzia pokazał czerwoną kartkę Tosiciowi, co rzecz jasna nie spodobało się jego drugiej połówce. Ostatecznie górą była ekipa Van Persiego, wygrywając 1:0.

 

Tosić i Karleusa są małżeństwem od 2008 roku. Para doczekała się dwóch córek, które otrzymały imiona na cześć greckich bogiń Ateny i Nike. Co ciekawe, Tosić jest drugim mężem piosenkarki. Wcześniej była żoną Bojana Karicia, czyli syna jednego z serbskich biznesmenów i polityków. Ich małżeństwo przetrwało dwa miesiące...

 

Tak śpiewa Jelena Karleusa:

 

 

 

 

Tak prezentuje się Jelena Karleusa: