Obrona weekendu wędruje do... kibica! Dziecko uratowane (WIDEO)

Piłka nożna
Obrona weekendu wędruje do... kibica! Dziecko uratowane (WIDEO)
fot. youtube.com

Lider Premier League stracił w niedzielę punkty na stadionie beniaminka Burnley, a spotkanie przyniosło co najmniej dwa niezapomniane momenty. Obok pięknego gola Robbiego Brady'ego fantastyczną interwencją i heroizmem popisał się... jeden z kibiców za bramką Thibauta Courtoisa, który uratował młodego fana przed mocnym uderzeniem w głowę.

Chelsea szybko wyszła na prowadzenie na Turf Moor, jednak tym razem spotkanie nie potoczyło się po myśli lidera Premier League. Podopiecznym Antonio Conte krwi napsuł Robbie Brady, który przymierzył idealnie z rzutu wolnego i wyrównał straty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, zaś cały internet dyskutuje o "interwencji kolejki".

Tej dopuścił się jeden z kibiców Burnley, który po niecelnym strzale Ashleya Barnesa uchronił dziecko znajdujące się przed nim od oberwania piłką w głowę. Internauci piszą o zachowaniu kibica jako "heroicznym" i wychwalają pod niebiosa. Wdzięczny z pewnością musiał być także rodzic, który trzymał dziecko na rękach i nie zdążył zareagować na czas.

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze