Sferis PRIDE nie próżnuje. Maraton z Orzełkami rozpocznie się o 16:00

E-sport
Sferis PRIDE nie próżnuje. Maraton z Orzełkami rozpocznie się o 16:00

Po zamianach kadrowych, które niedawno wprowadzono w szeregach Sferis PRIDE, podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego nie próżnują. Oprócz kwalifikacji na finały trzeciego sezonu SL i-League StarSeries, „Orzełki” rozgrywają również mecze w ramach Pucharu Polski Cybersport oraz w pierwszym sezonie Razer Rising Stars.

Dzisiejsze zmagania dla Jacka ‘minise’a’ Jeziaka i spółki rozpoczną się już o 16:00. Wówczas PRIDE zmierzy się z bułgarskim Bpro w ramach ligi wschodzących gwiazd wspieranej przez Razer. Chwilę później, bo o 18:00, w tych samych rozgrywkach przeciwnikiem Polaków będzie czesko-słowacka eSuba. Pojedynki odbędą się w systemie BO2, a transmisja z nich zostanie udostępniona przez E-Frag TV. Biało-czerwoni – szczególnie po kwalifikacyjnych meczach do SL i-League StarSersies – oba spotkania rozpoczną z pozycji faworytów.


16:00 – Sferis PRIDE vs. Bpro
18:00 – Sferis PRIDE vs. eSuba


To jednak nie koniec, bo już na 20:45 zaplanowany został ćwierćfinał Pucharu Polski Cybersport. Formacja trenowana przez Bartosza ‘HypeRa’ Wolnego – jako jedyna bezpośrednio zaproszona do zawodów – podejmie w nim zespół LaVidaLoca. Rozgrywany w formacie BO3 mecz zadecyduje o tym, która z sekcji awansuje na finały LAN-owe. Te odbędą się już 5 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas katowickiej odsłony Intel Extreme Masters. Polskie derby zrelacjonują dzis Kuba ‘KubiK’ Kubiak oraz Maciej ‘Morgen’ Żuchowski w studio polskiego oddziału ESL.


20:45 – Sferis PRIDE vs. LaVidaLoca

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie