Puncher: Wielkie ogłoszenie KSW!

Sporty walki
Puncher: Wielkie ogłoszenie KSW!

Fernando Rodrigues Jr. (mistrz KSW wagi ciężkiej), Piotr Strus (zwycięzca jednej z walk wieczoru gali ACB 53) będą gośćmi poniedziałkowego magazynu Puncher. W części bokserskiej pojawią się Tomasz Babiloński - promotor sobotniej gali w Szczecinie, Michał Syrowatka oraz Janusz Pindera.

Rodrigues Jr. w grudniowym występie w Krakowie sensacyjnie znokautował Karola Bedorfa, odbierając mu pas mistrzowski w kategorii ciężkiej. Na gali KSW 39 Colosseum na Stadionie Narodowym Brazylijczyk zmierzy się z Marcinem Różalskim. Polak ostatni raz walczył w maju w Ergo Arenie i poddał Mariusza Pudzianowskiego. Piotr Strus był z kolei bohaterem sobotniej gali ACB 53. Pokonał przez techniczny nokaut Michaila Tsareva.

Dodatkowo organizacja KSW przygotowała bardzo ważną wiadomość, którą poznamy już w poniedziałek!

 

W części bokserskiej gościem Artura Łukaszewskiego będzie jeden z uczestników czekającej nas w sobotę gali w Szczecinie - Michał Syrowatka, który walczyć będzie z Filipińczykiem Elmo Trayą. O gali opowie też promotor Tomasz Babiloński oraz ekspert Polsatu Sport Janusz Pindera. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie rewanżowa walka Krzysztofa Zimnocha z Amerykaninem Mike'm Mollo.

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście: Fernando Rodrigues Jr, Tomasz Babiloński, Michał Syrowatka i Janusz Pindera.

Premiera magazynu Puncher o godz. 20 w Polsacie Sport News.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze