LaVidaLoca! od dzisiaj w barwach ALSEN-Team

E-sport
LaVidaLoca! od dzisiaj w barwach ALSEN-Team

Nieco ponad tydzień temu polskie środowisko e-sportowe obiegła informacja o tym, że ALSEN-Team stracił kolejną sekcję Counter-Strike’a: Global Offensive. Ich rozbrat ze sceną CS-a nie trwał jednak długo. Dziś organizację zasiliła nowa ekipa.

ALSEN-Team od kilku miesięcy spiera się z problemem utrzymania zespołów w organizacji. Na początku grudnia zarząd postanowił wrócić do korzeni i po roku przerwy ponownie zainwestować w formację CS-a. Współpraca nie potrwała jednak długo i już w połowie miesiąca włodarze klubu przedstawiali nowy skład. Skład, który po większych sukcesach, czyli m.in. awansie na finały Pucharu Polski Cybersport, szybko zmienił barwy, zasilając szeregi Pompa Team. Nie musieliśmy długo czekać na to, by ALSEN-Team zaprezentował zupełnie nową piątkę, która przywdzieje biało-czerwone trykoty.

 

 

Skład ALSEN-Team:

 

Szymon „JaKu” Maciąg

Michał „Mopsim” Bombik

Piotr „PeTeR” Wielgórski

Wojciech „PieniX” Pieńkowski

Mateusz „urbanbiffeN” Marko

 

- Patrząc na historię zespołów CS:GO ALSEN-Team, jako drużyna cieszymy się, że obdarzono nas odpowiednim zaufaniem, którego z pewnością nie zawiedziemy – zapewnia Piotr ‘PeTeR’ Wielgórski. – Jesteśmy optymistycznie nastawieni do współpracy. Mając takie zaplecze i wsparcie, jakie oferuje organizacja, możemy wykorzystać i rozwijać w pełni nasz potencjał, żeby w najbliższej przyszłości osiągać sukcesy – dodaje.

 

Do klubu dołączyła ekipa dotychczas występująca pod szyldem LaVidaLoca! Zespół aktywnie uczestniczył w rozgrywkach zarówno na polskim, jak i europejskim podwórku. Oglądać mogliśmy ich m.in. w otwartych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters w Katowicach i Pucharze Polski Cybersport, w którym awansowali do czołowej ósemki. Gracze triumfowali w lutowych rozgrywkach GO4CS:GO Poland, a także wywalczyli sobie miejsce w marcowych finałach tychże zmagań. Aktualnie kadra rywalizować będzie w lidze CEVO Main oraz ESL Open League Spring.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie