KSW 39: "Psychopata" rzucił wyzwanie Janikowskiemu!

Sporty walki
KSW 39: "Psychopata" rzucił wyzwanie Janikowskiemu!
fot. KSW/Facebook

Vaso "Psychopata" Bakocevic (25-14-1, 12 KO, 7 Sub) - zawodnik znany polskim kibicom MMA z KSW rzucił wyzwanie Damianowi Janikowskiemu. Czarnogórzec chciałby zmierzyć się z nowym nabytkiem największej polskiej organizacji na KSW 39: Colosseum, które odbędzie się w maju na PGE Narodowym.

Damian Janikowski w listopadzie podpisał kontrakt z największą organizacją MMA w Europie - KSW, a jakiś czas później ogłoszono, że były zapaśnik wystąpi na KSW 39. Janikowski do tej pory nie poznał jednak rywala, z którym miałby zmierzyć się na PGE Narodowym. W prasie pojawiały się różne nazwiska potencjalnych przeciwników dla medalisty olimpijskiego, ale włodarze Konfrontacji Sztuk Walki na razie trzymają karty w swoich rękach.

Swój akces do starcia z Janikowskim zgłosił teraz dobrze znany polskim kibicom Vaso Bakocevic. Czarnogórzec, którzy posługuje się pseudonimem "Psychopata" opublikował na swoim Facebooku krótki film, w którym w swoim stylu wyzwał na pojedynek Polaka. Bakocevic stwierdził, że zrobienie wagi 84 kg nie będzie dla niego najmniejszym problemem, choć normalnie bije się w kategorii do 77 kg.

Do tej pory "Psychopata" stoczył dla KSW trzy pojedynki, z których wszystkie kończyły się jego porażkami. Trzeba jednak przyznać, że za rywali miał samych tuzów MMA w Polsce - najpierw na gali KSW 28 przegrał przez KO z Maciejem Jewtuszką, by na kolejnym evencie przez niejednogłośną decyzję sędziowską ulec Arturowi Sowińskiemu. Po raz ostatni bił się w klatce KSW w listopadzie 2015 roku, gdy przegrał przez poddanie z Anżorem Azhievem. Od tamtego czasu Bakocevic zdołał zawalczyć aż 8 razy – jego bilans w tych pojedynkach wynosi 4-4.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie