Błyskawiczne nokauty Kołeckiego i "Trybsona"!

Sporty walki

Szymon Kołecki (1-0, 1 KO) potrzebował nieco ponado pół minuty, aby rozprawić się z Dariuszem Kaźmierczukiem (0-6) na gali PL MMA 72. Równie szybko wygrał Paweł "Trybson" Trybała (3-1, 3 KO). Pas mistrza wagi średniej stracił natomiast Marcin Naruszczka (18-6-1, 2 KO, 2 SUB)

Cieszący się dużą popularnością Trybała mierzył się z Pawłem Bolanowskim (0-5).”Trybson” był faworytem tego starcia i potwierdził to już w 27 sekundzie starcia. Rywal 26-latka przyjął kilka zabójczych ciosów na twarz i sędzia postanowił przerwać walkę.

W kolejnej obronie pasa wagi średniej stanął Marcin Naruszczka. Jego rywalem był niebezpieczny Costello Van Steenis (8-1, 1 KO, 5 SUB). Holender już na początku trafił Polaka, potem jednak nasz zawodnik opanował sytuację. Walka była niezwykle zacięta. W drugiej rundzie Naruszczka kopnął rywala w parterze i został zdyskwalifikowany. Van Steenis został nowym mistrzem kategorii średniej.

W walce wieczoru mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów z Pekinu Szymon Kołecki w swoim debiucie w oktagonie zmierzył się z Dariuszem Kaźmierczukiem (0-6). Kolejna tego dnia destrukcja trwała zaledwie pół minuty. Wymarzony debiut 35-latka.