Krychowiak zagrał od początku, ale zeszedł już po pierwszej połowie!

Grzegorz Krychowiak wyszedł w pierwszym składzie PSG na mecz 28. kolejki Ligue 1 przeciwko Nancy. Polak jednak już po pierwszej połowie zakończył swój udział w tym spotkaniu. Mistrzowie Francji skromnie pokonali rywali 1:0 po trafieniu Edisona Cavaniego z rzutu karnego.

PSG od początku napierało na bramkę rywali, ale długo brakowało skonkretyzowania akcji podopiecznych Unaia Emery’ego. Mistrzowie Francji męczyli się z rywalem do 79. minuty. Wtedy Serge Aurier wywalczył rzut karny. Jedenastka została zamieniona na gola przez Cavaniego. Gospodarze nie dali już sobie wyrwać z rąk trzech punktów.

Krychowiak znów nie zachwycił, a była to jego kolejna szansa w ciągu ostatnich kilku dni. Polak choć wyszedł w pierwszym składzie już po pierwszej połowie został zmieniony przez Blaise’a Matuidi’ego Wcześniej zagrał w Pucharze Francji, ale tam również nie spisał się najlepiej.

Paris Saint-Germain - Nancy 1:0 (0:0)

Bramka: Edison Cavani 79'.