Gambit zostało zaproszone na cs-summit

E-sport
Gambit zostało zaproszone na cs-summit

Organizatorzy cs_summit oficjalnie ogłosili, że Gambit dołącza do listy uczestników turnieju. Już za nieco ponad miesiąc w Los Angeles zobaczymy Zeusa i spółkę w starciu z takimi drużynami jak SK Gaming, Cloud9, OpTic czy EnVy Us.

Gambit zostało piątą drużyną, którą zaproszono do udziału w turnieju. W ostatnim czasie zdołali oni dotrzeć do ćwierćfinałów podczas ELEAGUE Major oraz DreamHack Master Las Vegas. Uplasowanie się na miejscach 5-8 zdecydowanie nie stanowi pełni możliwości ekipy pod wodzą Zeusa. Ukrainiec po nieprzyjemnym wydaleniu z Na'Vi jest podwójnie zmotywowany, aby udowodnić swoją wartość starym kolegom. Prowadzona przez niego formacja niejednokrotnie udowadniała, że może z powodzeniem rywalizować na najwyższym poziomie pokonując takie potęgi jak Virtus.pro, fnatic czy FaZe Clan. Drużyna sygnowana logo z czerwoną gwiazdą może okazać się czarnym koniem turnieju rozgrywanego w Mieście Aniołów.

 

Cs _summit odbędzie się w Los Angeles i potrwa od 19 do 23 kwietnia. Poza Gambit w zawodach wezmą udział również SK Gaming, Cloud 9, OpTic oraz EnVy Us. Do stawki dołączą jeszcze trzy zespoły, a ich sylwetki zostaną przedstawione w niedalekiej przyszłości. Dla uczestników przygotowano pulę nagród o wysokości 100 tysięcy dolarów.

JN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie