Fury ma dużą nadwagę

Sporty walki

Tyson Fury (25-0, 18 KO) ma nad czym pracować. Chociaż wznowił już treningi, to jest daleki od idealnej formy i przede wszystkim sylwetki. Jak zdradził na Twitterze, obecnie waży prawie 160 kilogramów!

Fury ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2015 roku, kiedy pokonał Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO). Od tego czasu przytył blisko 50 kilogramów! Trudno się temu dziwić, ponieważ w międzyczasie miał wiele problemów, między innymi z depresją i narkotykami.

 

"Mówiąc o byciu grubasem. Ważę teraz 350 funtów (ok. 159 kg), ale zbijanie wagi nigdy nie było dla mnie problemem. Zapytajcie Petera, robiliśmy to już 24 raz" - napisał Brytyjczyk.

 

"Wyszedłem z bardzo ciemnego i strasznego miejsca w swoim życiu, ale jeśli pokonałem depresję, to poradzę sobie ze wszystkim. To była najtrudniejsza walka w moim życiu" - dodał w innym wpisie.

 

 

Fury ma niewiele czasu, by zrzucić zbędne kilogramy. Ostatnio zapowiedział, że wróci na ring 13 maja. Na razie nie wiadomo, gdzie dojdzie do walki oraz kto będzie jego rywalem. W załączonym materiale skrót ostatniej walki Tysona Fury’ego.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze