Szymon Marciniak i Michał Listkiewicz gośćmi Cafe Futbol!

Piłka nożna
Szymon Marciniak i Michał Listkiewicz gośćmi Cafe Futbol!
fot. Polsat Sport

Najbliższe Cafe Futbol będzie poświęcone środowisku sędziowskiemu. Zastanowimy się nad nowymi technologiami, jak Goal Line oraz VAR - Video Assistant Referee. Program poprowadzi Mateusz Borek, a każdy z widzów będzie mógł się włączyć do dyskusji za pośrednictwem Twittera pod hashtagiem #CafeFutbol. Natomiast w komentarzach zapraszamy do zadawania pytań naszym gościom.

Podczas kontrowersyjnych decyzji arbitrów wzmaga się dyskusja na temat nowych technologii w futbolu. O ile system Goal-Line jest już wszystkim znany i był wykorzystywany na wielkich imprezach, to o swoją pozycję walczą powtórki wideo. VAR ma zrewolucjonizować rozgrywki. Od nowego sezonu ten system będzie używany w Bundeslidze, a niewykluczone, że zobaczymy go na Mundialu w Rosji.

 

Pojawiają się jednak głosy zarówno przeciwników, jak i zwolenników powtórek wideo. Czy to zabije ducha futbolu? A może pozwoli uniknąć błędów sędziowskich?

 

Na te pytania postarają się odpowiedzieć nasi eksperci w studiu. Nie zabraknie również głosu Rafała Rostkowskiego, sędziego asystenta FIFA, który wytłumaczy działanie systemu VAR. Głos oddamy również Cezaremu Kowalskiemu, a o futbolu we Francji porozmawiamy z Waldemarem Kitą, właścicielem FC Nantes.

 

Prowadzący: Mateusz Borek
Goście: Szymon Marciniak i Michał Listkiewicz
Ekspert: Roman Kołtoń.

 

Dogrywka Cafe Futbol na żywo od 12:25!

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie