Repo i kamil w Izako Boars

Inne
Repo i kamil w Izako Boars
Izako Boars

Znamy już cały skład stworzonej przez Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego drużyny Izako Boars. Do trzech ogłoszonych dotychczas zawodników dołączyli Karol ‘repo’ Cybulski oraz Kamil ‘kamil’ Kamiński.

Izak swoją organizację zaprezentował podczas finałów Intel Extreme Masters w Katowicach. Na stoisku Sprite w koszulkach Izako Boars pojawili się Sebastian ‘NEEX’ Trela, Daniel ‘Stomp’ Płomiński oraz Kamil ‘LUULIGUZMAN’ Pala. Rolę menadżera powierzono Łukaszowi ‘PRAWusowi’ Ganczewskiemu. Tajemnicą były jednak nazwiska dwóch graczy, którzy uzupełnią zespół. Do dziś. Okazało się bowiem, że po odpowiednich testach do formacji dołączyli repo i kamil, którzy jeszcze w Katowicach w barwach PACTu walczyli o podczas zmagań Pucharu Polski Cybersport.

 

Skład Izako Boars:

Kamil ‘kamil’ Kamiński

Kamil ‘LUULIGUZMAN’ Pala

Sebastian ‘NEEX’ Trela

Karol ‘repo’ Cybulski

Daniel ‘Stomp’ Płomiński

 

Łukasz ‘PRAWus’ Ganczewski – menadżer

 

Kamil i repo to doświadczony i zgrany duet, który wspólnie bronił sztandaru ESC Gaming, PRIDE, a następnie – zaledwie przez moment – PACTu. Wcześniej zawodników oglądać mogliśmy w Team AGG. Co ciekawe, Kamiński w jednym zespole – m.in. Team Refuse – grał także z Sebastianem ‘NEEXem’ Trelą. Jak poinformowali sami zawodnicy, repo w składzie przyjmie rolę In-Game Leadera, kamil natomiast – choć dotychczas był snajperem na pełen etat – wspomoże kolegów z pozycji supporta.

 

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze