Bielecki podpisał nowy kontrakt! Zakończy karierę w Kielcach?

Piłka ręczna
Bielecki podpisał nowy kontrakt! Zakończy karierę w Kielcach?
fot. Cyfrasport

Karol Bielecki przez kolejne dwa lata będzie zawodnikiem Vive Tauronu Kielce! Polski rozgrywający zapowiada, że jest to prawdopodobnie jego ostatni kontrakt w życiu i za dwa lata zakończy sportową karierę. - Z dumą reprezentuję barwy tego klubu - powiedział.

Bielecki reprezentował barwy Vive jeszcze zanim wyjechał do Niemiec. Po ośmiu latach poza granicami Polski wrócił jednak do Kielc i od 2012 roku ponownie jest zawodnikiem trzynastokrotnego mistrza naszego kraju. W ostatnim czasie długo mówiło się o tym, że ma podpisać nową umowę z klubem i w czwartek otrzymaliśmy potwierdzenie.

Polski rozgrywający będzie zawodnikiem Vive do sezonu 2018/2019 i dużo wskazuje na to, że po wygaśnięciu umowy zakończy sportową karierę. - Łącznie spędziłem już w Kielcach dziesięć sezonów, a będę grał w zespole przez dwanaście lat. Cieszę się, że mogę jeszcze występować na parkiecie przez dwa sezony. Czuję się na tyle jeszcze mocny, żeby prezentować poziom, jakiego potrzebuje zespół Vive Tauron Kielce. Z dumą reprezentuję barwy tego klubu - powiedział Bielecki cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W trakcie przygody z Vive, Bielecki pięciokrotnie został mistrzem Polski, wywalczył pięć Pucharów Polski, a w roku 2016 sięgnął po Ligę Mistrzów.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie