Skrtel jak Messi! Fantastyczny gol Słowaka (WIDEO)

Nieczęsto zdarza się, żeby obrońca przebiegł pół boiska, a następnie zdobył gola z trzydziestu metrów. Na taką właśnie akcję zdecydował się słowacki defensor Martin Skrtel. Były gracz Liverpoolu FC w niezwykły sposób wpisał się na listę strzelców w przegranym przez jego Fenerbahce Stambuł meczu z Konyasporem Kulubu w 25. kolejce Super Lig (2:3).

Rosły obrońca zaskoczył chyba wszystkich kibiców, a także piłkarzy i trenera rywali, kiedy w 20. minucie nieoczekiwanie przyspieszył z piłką i nie dał się dogonić nikomu, aż do momentu oddania strzału z około 30 metrów. Jego trafienie na 1:1 dało fanom czwartej siły tureckiej ekstraklasy nadzieje na korzystny wynik. Zwycięstwo było jednak ponad siły stambułczyków, ale gol 32-latka na długo pozostanie w pamięci sympatyków "Żółtych kanarków" i nie tylko.

Skrtel przeniósł się do nowego klubu w przerwie letniej obecnego sezonu po 8 latach gry dla "The Reds". Jego pożegnanie nie było godne gracza tej klasy. Przed odejściem piłkarz mocno skonfliktował się trenerem liverpoolczyków Jurgenem Kloppem. Reprezentant Słowacji kosztował legendarny turecki klub 8 milionów euro. Dotychczas wystąpił w 24 meczach Super Lig i zdobył 1 bramkę.