Izako Boars awansowało na ESL Mistrzostwa Polski

Inne
Izako Boars awansowało na ESL Mistrzostwa Polski
fb.com/LUULIGUZMANcs

Trzecie otwarte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive dobiegły końca. Miejsce w nadchodzącej fazie grupowej rozgrywek wywalczyli tym razem reprezentanci Izako Boars. To pierwsze osiągnięcie drużyny.

Na swej drodze podopieczni Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego pokonać musieli sześć zespołów: m.in. PixelFire.gg i PLES Gaming. W finale spółka Karola ‘repo’ Cybulskiego stanęła natomiast naprzeciw ALSEN-Team. Początek wskazywał na to, że mecz będzie wyjątkowo jednostronny. „Dziki” po teoretycznie trudniejszej stronie na Nuke, a więc terrorystów, zdołały przecież pokonać rywali aż 12:3. Zmiana strojów zaowocowała jednak zaostrzeniem walki i choć ostatecznie Izako Boars i tak doprowadziło do wygranej, ALSEN udowodnił, że tanio skóry nie sprzeda. Na Cobblestone formacje przenosiły się, gdy wybił rezultat 16:11. I szły łeb w łeb, aczkolwiek – po wielu emocjonujących rundach, widmie zbliżającej się dogrywki i niezwykle ważnych snajperskich szarżach Daniela ‘STOMPa’ Płomińskiego –  Izako Boars szalę zwycięstwa przechyliło na swoją stronę.

 

Izako Boars 2:0 ALSEN-Team

Nuke 16:11; Cobblestone 16:14

 

Oprócz Izako Boars miejscem w kolejnej fazie ESL Mistrzostw Polski CS:GO pochwalić mogą się gracze Team Kinguin, Venatores oraz Z W I E R Z Ą T. Kolejny, czwarty już turniej kwalifikacyjny wystartuje 25 marca. Warto wspomnieć, że łączna pula nagród czternastego sezonu EMP wynosi 150 tysięcy złotych.

 

 

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze