Sprzedaż biletów na PGL Major ruszy już w połowie kwietnia

E-sport
Sprzedaż biletów na PGL Major ruszy już w połowie kwietnia
fot. lovekrakow.pl

Za pośrednictwem profilu na Twitterze organizacja PGL rzuciła więcej światła na zbliżającego się Majora w Krakowie. Odwołując się do doniesień, sprzedaż wejściówek ruszy już za niecały miesiąc.

Podczas IEM Katowice 2017 polscy fani czuli pewien niedosyt i nie mówimy tu wyłącznie o słabym wyniku Virtus.pro, lecz również o randze całej imprezy. Minęły dwa lata odkąd w Katowicach został zorganizowany ostatni Major. Od tamtej pory turnieje sponsorowane przez Valve skutecznie omijają Polskę.

 

W tej sytuacji ogłoszenie PGL Major Kraków zdecydowanie jawi się jako najgorętszy news tego sezonu. Wiemy już gdzie zmierzą się ze sobą najlepsze drużyny świata, kiedy to nastąpi, a także o jaką pulę nagród zawalczą. Znamy już połowę listy uczestników, a szczegóły odnośnie kwalifikacji, które pozwolą zapełnić pozostałe miejsca, są coraz bardziej klarowne.

 

Dzisiaj organizatorzy przekazali prawdopodobnie najważniejszą informację dla polskich fanów. Wedle zapewnień sprzedaż wejściówek ruszy już w połowie kwietnia, więc aż na trzy miesiące przed głównym turniejem. Wkrótce zapewne poznamy dokładna datę kiedy bilety zostaną wypuszczone do obiegu.

 

 

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze