KSW 38: Live in Studio. Chmielewski rywalem Bieńkowskiego!

Sporty walki
KSW 38: Live in Studio. Chmielewski rywalem Bieńkowskiego!
fot.

Antoni Chmielewski (32-15, 5 KO, 18 SUB) będzie rywalem Łukasza Bieńkowskiego (4-1, 2 KO) na gali KSW 38: Live in Studio, która odbędzie się 7 kwietnia w podwarszawskim Sękocinie Nowym. Karta walk KSW 38 nie ma już żadnego wolnego miejsca. Transmisja gali w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight oraz Polsacie.

Chmielewski powrócił do startów w KSW po prawie czterech latach przerwy na KSW 34 zastępując właśnie Bieńkowskiego. W stolicy Polski podopieczny Mirosława Oknińskiego w pierwszej rundzie pokonał faworyzowanego Svetlozara Savova, a następnie na gali KSW 35 przegrał przez TKO z Michałem Materlą. Popularny "Antonio" w swoim rekordzie ma aż 18 poddań i 5 walk zakończonych zwycięstwami przez nokaut.

Bieńkowski w organizacji KSW stoczy drugi pojedynek. W debiucie na gali KSW 33 pokonał większościową decyzją sędziów Piotra Wawrzyniaka. Później z powodu choroby, a dokładniej zapalenia płuc, musiał zrezygnować z występu na gali KSW 34. Do klatki największej organizacji w Europie powróci po prawie półtorarocznej przerwie.

O gali KSW 38: Live in Studio

W walce wieczoru gali KSW 38: Live in Studio, która odbędzie się już 7 kwietnia, zmierzą się były mistrz KSW wagi piórkowej Artur Sowiński oraz były pretendent do tytułu kategorii lekkiej Łukasz Chlewicki. Do klatki KSW powróci Anzor Azhiev, który spróbuje swoich sił w dywizji koguciej.

Po raz drugi w klatce KSW swoje umiejętności zaprezentuje Roman Szymański, który zmierzy się z byłym rywalem Filipa Wolańskiego - Denilsonem Nevesem de Oliveirą. Kamil Szymuszowski, będący na fali trzech kolejnych zwycięstw, podejmie Marifa Piraeva. Rosjanin dla KSW stoczył już jeden pojedynek przegrywając z Mateuszem Gamrotem podczas KSW 32: Road to Wembley, ale ze względu na kontuzję nie był w stanie zaprezentować pełni swoich umiejętności.

W podwarszawskim Sękocinie Nowym wystąpią także m.in. Łukasz Rajewski, Grzegorz Szulakowski, Renato Pezinho czy Sebastian Romanowski.

Transmisja gali w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight oraz Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie