Dogrywka Cafe Futbol: Czy gwiazdy zagrają na młodzieżowym Euro?

Piłka nożna

W Dogrywce Cafe Futbol Szymon Rojek wraz z gośćmi w studiu odniósł się do meczu reprezentacji Polski do lat 21 z Włochami, który przegraliśmy 1:2. Nie mogło oczywiście zabraknąć również wątku meczu z Czarnogórą w Podgoricy.

Reprezentacja Polski już w niedzielny wieczór zmierzy się na trudnym terenie w Podgoricy z Czarnogórą. Zwycięstwo w tym meczu postawi nas w bardzo dobrej sytuacji przed dalszą fazą eliminacji. Nasi eksperci w studiu poruszyli również temat bramkarzy. W bardzo dobrej dyspozycji jest Wojciech Szczęsny, który chciałby odzyskać od Łukasza Fabiańskiego bluzę z numerem jeden.

 

O ile na tej pozycji w kadrze Adama Nawałki mamy kłopot bogactwa, to w reprezentacji U-21 jest inaczej. Po kontuzji wraca Bartłomiej Drągowski, ale on i tak nie ma perspektyw na regularną grę w Fiorentinie. Damian Podleśny odszedł na wypożyczenie do Wigier Suwałki, gdzie… nie może przebić się do podstawowego składu. Jedynym grającym bramkarzem jest więc Jakub Wrąbel. Ten temat został podjęty w Dogrywce Cafe Futbol przy dyskusji o reprezentacji U-21.

 

Cała dogrywka do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie