Czy OFF-Mode zawojuje polską scenę?

E-sport
Czy OFF-Mode zawojuje polską scenę?

Na polskiej scenie e-sportowej powstaje nowy zespół Counter-Strike’a: Global Offensive. Mający siedzibę w Poznaniu OFF-Mode zagwarantuje swoim graczom pełne wsparcie trenerów i analityków.

Nasza drużyna otrzyma pełne wsparcie logistyczne oraz możliwość trenowania w naszej siedzibie w Poznaniu, gdzie będą trenować pod okiem swojego trenera jak i analityków – zapewnia Kamil Zieliński, Project Menager OFF-Mode. To właśnie regularne zgrupowania w domu treningowym mają zagwarantować formacji lepszą możliwość rozwoju. Ekipa aktualnie bierze udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. Jak mówi Zieliński: - Naszym planem na najbliższy czas jest pojawianie się regularnie na turniejach krajowych i próbowanie swoich sił w kwalifikacjach na turnieje międzynarodowe. Pierwszy zjazd OFF-Mode w Poznaniu zaplanowany jest na przyszły miesiąc. Organizacja przewiduje publikowanie licznych materiałów z życia graczy.

 

- Zdając sobie sprawę z faktu, że nie jesteśmy wielce znanymi zawodnikami, cieszymy się i dziękujmy za zaufanie jakim obdarzyło nas OFF-Mode. Dobre warunki do rozwoju powinny dodać nam skrzydeł w ważnych meczach, które czekają nas w najbliższym czasie, dlatego postaramy się pokazać z jak najlepszej strony – dziękuje za wsparcie zarządowi Jakub ‘hisux’ Bogucki, kapitan składu CS:GO.

 

 

Skład OFF-Mode:

 

  • Marcin "DEVO" Sobczak
  • Krystian "mausi" Szczepaniak
  • Kacper "Killkapi" Wierzewski
  • Jakub "Hisux" Bogucki
  • Konrad "Sanov" Swiatek

 

Więcej informacji o nowym projekcie pojawiać się będzie regularnie na stornie OFF-Mode na Facebooku. Przypomnijmy, że to właśnie w gaming housie powyższej firmy przez ostatni tydzień Team Kinguin szkoliło się przed zbliżającymi się rozgrywkami i poprawiało błędy z ostatnich meczów, w których osiągali niezadowalające wyniki.

Szymon Groenke, PolsatSport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze