Pudzianowski chciał obalić Kowalczyka na ważeniu przed KSW 38 (WIDEO)

Sporty walki

W czwartek miało miejsce ważenie przed galą KSW 38: Live in Studio. W drugiej części ceremonii na scenę wkroczyli bohaterowie gali KSW 39: Colosseum. Największe emocje wzbudziło wyjście Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB) oraz jego rywala Tyberiusza Kowalczyka (3-0, 2 KO, 1 SUB).

Po ceremonii ważenia gwiazd piątkowej gali przyszedł czas na pierwszą wymianę spojrzeń zawodników, którzy 27 maja powalczą na Stadionie Narodowym. Jedną z głównych walk wieczoru będzie starcie niepokonanego ”Tyberiana” z ”Pudzianem”. Obaj przed laty mierzyli się w zawodach strongmanów.

 

Już podczas wejścia na scenę mniej doświadczony Kowalczyk postanowił podłożyć nogę starszemu o dwa lata rywalowi. Potem do kontrataku przeszedł Pudzianowski, który chwycił przeciwnika za nogę i próbował obalić. Wszystko oczywiście odbyło się w atmosferze żartów, bo obaj Panowie darzą się dużą sympatią. Ponadto do ich pojedynku pozostały niespełna dwa miesiące, także ciśnienie nie urosło jeszcze do tak wysokiego poziomu.

 

Na ceremonii mogliśmy również zobaczyć innych bohaterów gali KSW 39: Colossseum m.in. Borysa Mańkowskiego (19-5-1, 3 KO, 7 SUB), Mameda Khalidova (33-4-2, 13 KO, 17 SUB), Michała Kitę (17-8, 9 KO, 6 SUB) czy Karola Bedorfa (14-3, 5 KO, 3 SUB). Zanim jednak oczy całej Polski skupią się na Stadionie Narodowym czeka nas gala o numerze 38, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Artur Sowiński (17-8, 2 NC, 6 KO, 6 SUB) i Łukasz Chlewicki (14-5-1, 5 KO, 1 SUB).

 

Gala KSW 38: Live in Studio w piątek od godziny 19.00 w Polsacie Sport Fight, od godziny 20.00 w Polsacie Sport oraz od godziny 22.00 w Polsacie.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze