Zawodniczka wykluczona z rozpiski UFC przez... implant piersi!

Sporty walki
Zawodniczka wykluczona z rozpiski UFC przez... implant piersi!
fot. Instagram

Pojedynek kategorii słomkowej między Cynthą Calvillo a Pearl Gonzalez zniknął z rozpiski UFC 210. Obie zawodniczki wypełniły limity wagowe i były w stu procentach zdrowe przed walką, jednak nowojorska komisja... nie dopuściła do walki kobiet z implantem piersi! "Winowajczynią" okazała się druga z pań. UFC toczy negocjacje...

Starcie Cynthii Calvillo (4-0, 2 KO, 1 sub) z Pearl Gonzalez (6-1, 1 KO, 4 sub) miało być częścią karty głównej gali UFC 210 w Nowym Jorku, jednak organizatorzy byli zmuszeni anulować starcie na dzień przed wydarzeniem. Wszystko przez Nowojorską Komisję, która nie pozwala na walki kobiet z implantami piersi!


UFC podjęło negocjacje, ponieważ usunięcie jednej z walk maincardu zdecydowanie zburzy organizację gali. Co ciekawe, w listopadzie zeszłego roku podczas powrotu organizacji UFC do Nowego Jorku (UFC 205) do walki dopuszczono Mieshę Tate (18-7, 3 KO, 7 sub).

Na gali oznaczonej numerkiem 210. wystąpi Jan Błachowicz (19-6, 5 KO, 7 sub), który w karcie wstępnej zmierzy się z Patrickiem Cummingsem (8-4, 4 KO, 2 sub). Wydarzeniem wieczoru będzie rewanżowe starcie Daniela Cormiera (18-1, 6 KO, 5 sub) z Anthonym Johnsonem (22-5, 16 KO).

 

Jaka będzie przyszłość Pearl w organizacji?

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze