Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils: Transmisja w Polsacie Sport

Żużel
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Czas na Nice 1 Ligę Żużlową na sportowych antenach Polsatu! W niedzielę będziemy świadkami arcyciekawego starcia w Gdańsku. Kto rozpocznie sezon od zwycięstwa? Transmisja meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils w Polsacie Sport.

Łotysze to drużyna, która już od wielu lat uchodzi za czołową na zapleczu PGE Ekstraligi. Wystarczy powiedzieć, że w dwóch poprzednich sezonach okazywała się najlepsza. Gdańszczan czeka zatem trudne zadanie, ale żużlowcy z Trójmiasta mają w swoim składzie mocne nazwiska.

 

Bardzo ciekawie wygląda pierwsza para Kacper Gomólski - Oskar Fajfer. Ten pierwszy do tej pory ścigał się na ekstraligowych torach i powinien być solidnym wzmocnieniem ekipy z Wybrzeża. W awizowanym składzie brakuje Huberta Łęgowika, ale są m.in. Linus Sundstroem i niezatapialny Renat Gafurow. U Łotyszy nie ma jakichkolwiek niespodzianek. Trener Nikołaj Kokin wydelegował swój podstawowy garnitur.

 

Transmisja meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils w Polsacie Sport. Początek o godzinie 14:45. Komentują Marcin Feddek i Piotr Świst.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze