GKS Katowice - Miedź Legnica. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
GKS Katowice - Miedź Legnica. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W 26. kolejce Nice 1 ligi dojdzie do pojedynków dwóch drużyn myślących o awansie, choć znajdujących się na dwóch innych biegunach. Wracający na zwycięską ścieżkę GKS Katowice podejmie Miedź Legnica, która nie wygrała od trzech spotkań. Transmisja meczu GKS Katowice - Miedź Legnica od 20:30 w Polsacie Sport.

Miedź Legnica już 26 dni czeka na ligowe zwycięstwo. Trzy słabsze mecze sprawiły, że drużyna trenera Ryszarda Tarasiewicza oddaliła się od miejsc premiowanych awansem do Lotto Ekstraklasy. Różnice punktowe w tym sezonie są jednak tak małe, że marzenia o awansie cały czas są realne. Ważne jednak będzie to co wydarzy się w Katowicach, bo miejscowy GKS, to drużyna o podobnych aspiracjach i na tym terenie nie będzie łatwo o upragnione trzy punkty. Warto zaznaczyć, że po kontuzji wraca ważny punkt Miedzi, stoper Jonathan de Amo.

 

Katowiczanie podobnie jak goście i kilka innych drużyn z czołówki zanotowali słabszy okres na początku rundy. W czterech pierwszych meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Ostatnie dwa spotkania, to jednak pewne zwycięstwa ekipy Jerzego Brzęczka – z Wisłą Puławy 3:0 i ze Zniczem Pruszków 4:1. Asem GKS-u ma być Grzegorz Goncerz, który w trzech ostatnich meczach Miedzi strzelił cztery gole.

 

Te drużyny grały ze sobą tylko dziewięciokrotnie. Częściej górą byli dzisiejsi goście. Wygrywali z GKS-em cztery razy, który komplet punktów w tych starciach inkasował trzy razy. Dwukrotnie padł remis. Jak będzie tym razem?

 

Transmisja meczu  GKS Katowice - Miedź Legnica od 20:30 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie