KSW 39: Colosseum z kolejnym rekordem. Sprzedano 44 tysiące biletów

Sporty walki

O tym, że gala KSW 39: Colosseum będzie rekordowa, wiadomo było od dawna. Teraz otrzymaliśmy kolejne tego potwierdzenie. Jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW Maciej Kawulski pochwalił się, że pod względem frekwencji będzie to największe wydarzenie związane ze sportami walki w Polsce.

Chociaż do gali na PGE Narodowym pozostało ponad 40 dni, to na ten moment sprzedano 44 tysiące biletów. W ten sposób udało się pobić rekord frekwencji z 2011 roku, kiedy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zmierzyli się Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) i Witalij Kliczko (45-2, 41 KO). Sprzedano wówczas 42 tysiące biletów.

 

 

Od pewnego czasu wiadomo, że KSW 39: Colosseum będzie największą galą w Europie. Wcześniej numerem jeden było UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson. Na stadionie w Sztokholmie zasiadło wówczas 30 tysięcy widzów.

 

W tym momencie KSW 39: Colosseum znajduje się wśród piętnastu gal MMA z największą widownią w historii. Jeśli bilety nadal będą sprzedawać się jak ciepłe bułeczki, niedługo znajdzie się w czołowej dziesiątce.

 

Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. W walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Borys Mańkowski. W klatce KSW wystąpią także między innymi Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Popek Monster, Robert Burneika, Karol Bedorf, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski, Marcin Wrzosek i Damian Janikowski.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze