Sporty walki

KSW 39: Teledysk z polskimi raperami...

Chociaż do gali na PGE Narodowym pozostało ponad 40 dni, to na ten moment sprzedano 44 tysiące biletów. W ten sposób udało się pobić rekord frekwencji z 2011 roku, kiedy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zmierzyli się Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) i Witalij Kliczko (45-2, 41 KO). Sprzedano wówczas 42 tysiące biletów.

 

 

Od pewnego czasu wiadomo, że KSW 39: Colosseum będzie największą galą w Europie. Wcześniej numerem jeden było UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson. Na stadionie w Sztokholmie zasiadło wówczas 30 tysięcy widzów.

 

W tym momencie KSW 39: Colosseum znajduje się wśród piętnastu gal MMA z największą widownią w historii. Jeśli bilety nadal będą sprzedawać się jak ciepłe bułeczki, niedługo znajdzie się w czołowej dziesiątce.

 

Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. W walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Borys Mańkowski. W klatce KSW wystąpią także między innymi Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Popek Monster, Robert Burneika, Karol Bedorf, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski, Marcin Wrzosek i Damian Janikowski.