KSW 39: Nie ma żartów! Zobacz przygotowania Popka przed galą Colosseum (WIDEO)

Sporty walki

Popek Monster (2-2, 2 KO) już 27 maja na PGE Narodowym podczas gali KSW 39: Colosseum wejdzie po raz drugi do klatki największej europejskiej organizacji MMA. Barwny zawodnik tym razem nie myśli nawet o porażce i naprawdę poważnie podchodzi do swoich przygotowań. Zobaczcie poniżej, w jakiej aktualnie formie znajduje się Popek Monster!

W debiucie dla KSW Popek Monster przegrał po niespełna 80 sekundach z Mariuszem Pudzianowskim, a o swoim występie na pewno chciał jak najszybciej zapomnieć. Zawodnik zapowiada, że na drugą wpadkę sobie pozwolić nie może, tym bardziej, że jego rywalem będzie Robert Burneika (2-0, 1 SUB).

Zawodnicy do tej pory często wymieniali uprzejmości w mediach społecznościowych, ale w ostatnich tygodniach Popek Monster zapowiedział, że kończy z "trash-talkiem" i bierze się do poważnego treningu. I nie rzucał słów na wiatr!

Do gali KSW 39: Colosseum Popek szlifuje swoje umiejętności m.in. z doskonałym szkoleniowcem Robertem "Złotym" Złotkowskim. Z tego co udało nam się dowiedzieć, forma barwnego zawodnika rośnie z dnia na dzień, a trenerzy są zadowoleni z jego postępów.

 


Zobaczcie poniżej jak aktualnie Popek Monster prezentuje się na tarczach Złotkowskiego:mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze