Polska 2017: Eksperci o karuzeli transferowej w Pluslidze

Siatkówka

Karuzela transferowa ruszyła z dużym impetem. Znamy wiele nazwisk siatkarzy, którzy wzmocnią polskie kluby lub zagrają w zagranicznych ligach. W magazynie Polska 2017 eksperci powiedzieli, że warto poczekać z ogłaszaniem transferów na koniec sezonu.

Maciej Jarosz: Ja jestem zwolennikiem, żeby spekulować, rozmawiać, dyskutować. Natomiast nie jestem zwolennikiem, żeby ogłaszać przed zakończeniem sezonu, że jakieś transfery zostały już definitywnie podpisane. Jeżeli nawet zawodnik dogadał się z klubem, to można poczekać z ogłoszeniem.

 

Ireneusz Mazur: Dla mnie te wszystkie informacje ze zmianaami trenerów to w trakcie ligi to jest zupełnie niepotrzebne rozpraszanie naszej uwagi. My powinniśmy mieć teraz uwagę skierowaną na rozgrywki. Powinien być okres czasu po zakończeniu ligi i wtedy transfery powinny wzbudzać nasze zainteresowanie. Co do Rzeszowa, próbują znaleźć jakieś rozwiązanie na aktualną sytuację. To świadczy o tym, że chyba nie ma jednego pomysłu jaka będzie polityka trenerska i jaka będzie później polityka zawodnicza.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze