Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Żadnej z trzech czołowych drużyn piłkarskiej 1. ligi nie udało się odnieść zwycięstwa w 26. kolejce. Skutkiem tego, w środę nowym liderem może zostać... piąta Sandecja Nowy Sącz. Wielka wtopa Chojniczanki, wszystkie skróty i analizy: już w poniedziałkowym Magazynie Nice 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport o 21:00.

26. seria gier okazała się kolejką cudów i niespodzianek. Teoretycznie najłatwiejsze zadanie wśród czołowych ekip czekało broniącą pierwszej pozycji Chojniczankę, która podejmowała broniący się przed spadkiem GKS Tychy. Niespodziewanie jednak to beniaminek rozgromił lidera na jego boisku aż 4:1. Na gole dla gości Jakuba Świerczoka, Tomasza Boczka, Jakuba Kowalskiego i Łukasza Grzeszczyka zdołał odpowiedzieć jedynie Andrzej Rybski.

GKS Katowice swój mecz rozegrał już w czwartek: na własnym stadionie uległ Miedzi Legnica 0:2. W końcówce gole zdobyli Damian Rasak i Słowak Jakub Vojtus. Katowiczanie mają o punkt mniej od Zagłębia i Chojniczanki. Potknięcia czołowej trójki wykorzystali piłkarze Olimpii Grudziądz i Sandecji Nowy Sącz. Olimpia na własnym stadionie pokonała zamykający tabelę MKS Kluczbork 2:0 i do lidera traci tylko dwa punkty. Na listę strzelców wpisali się lider klasyfikacji strzelców - Karol Angielski oraz Jakub Łukowski.

Wszystkie bramki z pierwszoligowych boisk oraz liczne analizy - już w poniedziałkowy wieczór w naszym studiu.

Transmisja magazynu Nice 1 Ligi w poniedziałek od godz. 20:30 w Polsacie Sport.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie