Polsat Boxing Night: Zaproszenie na konferencję prasową

Sporty walki
Polsat Boxing Night: Zaproszenie na konferencję prasową
fot. PAP

W najbliższy czwartek odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą m.in. bohaterowie nadchodzącej gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek, Krzysztof Głowacki, Mateusz Masternak i Ewa Brodnicka.

24 czerwca 2017 roku w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się siódma edycja Polsat Boxing Night. Z tej okazji Organizator - MB PROMOTIONS, zaprasza dziennikarzy wszystkich redakcji na konferencję prasową z głównymi bohaterami Gali.

 

W czwartek 20 kwietnia 2017, o godzinie 12:00 w Restauracji Champions Hotelu Marriott w Warszawie w Alejach Jerozolimskich 65/79, do Państwa dyspozycji będą były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek, były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki, były mistrz Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak, mistrzyni Europy Ewa Brodnicka, Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita i Organizator Gali PBN 7 Mateusz Borek.

 

Przypominamy, że wnioski akredytacyjne na galę Polsat Boxing Night 7, można już wysyłać na adres e-mail: pbn@polsat.com.pl.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie