Hiszpańska policja starła się z kibicami Bayernu Monachium!

Piłka nożna
Hiszpańska policja starła się z kibicami Bayernu Monachium!
fot. PAP

Podczas rozgrywanego we wtorkowy wieczór półfinałowego meczu Ligi Mistrzów, pomiędzy Realem Madryt i Bayernem Monachium, doszło do ostrego starcia madryckiej policji z kibicami gości.

Wtorkowy wieczór obfitował w wielkie emocje, na które z pewnością złożyła się cała masa kontrowersji. Jak się okazało, te miały miejsce nie tylko na murawie... Oprócz debaty na temat poziomu sędziowania spotkania, którego bohaterami byli Galacticos i monachijczycy, mówi się także o interwencji madryckiej policji, która w przerwie meczu wkroczyła na sektor kibiców przyjezdnej drużyny.

 

Powodem takiego obrotu spraw miał być wywieszony przez Niemców obraźliwy transparent, którego pomimo licznych próśb, fani Bayernu nie chcieli usunąć. To miało podziałać na policję niczym płachta na byka. Według źródeł użyto pałek, w wyniku czego wielu kibiców zalało się krwią. Póki co nie podano jednak do wiadomości publicznej oficjalnego stanowiska hiszpańskiej policji.

 

 

Nie jest to pierwszy tego typu przypadek z rozgrywkami Ligi Mistrzów w tle. Przed tygodniem, przy okazji meczu Ligi Misrzów pomiędzy Leicester City i Atletico Madryt, doszło na ulicach stolicy Hiszpanii do bójek pomiędzy policją i sympatykami "Lisów".

WP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie