Kup samochód Lewandowskiego na ebayu! Niemiec zarobi fortunę na niecodziennej aukcji?

Piłka nożna
Kup samochód Lewandowskiego na ebayu! Niemiec zarobi fortunę na niecodziennej aukcji?
fot. PAP

Czy jakiś fan Bayernu Monachium skusi się na samochód, którym przez lata jeździł jego ulubieniec? Niemieckie media rozpisują się o dość wyjątkowej aukcji, w której to jeden z mieszkańców miejscowości Wuerzburg sprzedaje Porsche, należące niegdyś do Roberta Lewandowskiego. Cena wywoławcza? 300 tysięcy złotych!

Znakomicie wyposażone Porsche Cayenne GTS ma cztery lata, na liczniku niecałe 100 tysięcy kilometrów, a pod maską aż 420 koni mechanicznych. Mężczyzna z miejscowości Wuerzburg kupił go pół roku temu, nie mając pojęcia o jego historii, a teraz zamierza na nim dobrze zarobić. Tytuł aukcji brzmi bowiem: Samochód Roberta Lewandowskiego!

Auto należało do reprezentanta Polski do grudnia 2016 roku, a po drodze spotkało je wiele przygód. Między innymi kradzież kół w 2014 roku...

Aukcja zakończy się 25 kwietnia, a do tej pory wzięło w niej udział ponad 170 osób. Cena zatrzymała się na ponad 69 tysiącach euro, czyli blisko 300 tys. złotych - do końca pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, a do wyścigu włączają się kolejne osoby.

 45-latek z Wuerzburga zamierza więc dobrze zarobić na aucie, zdążył już zresztą skomentować całą sytuację w "Bildzie":
Nie ma to dla mnie znaczenia, że tym samochodem jeździł Robert Lewandowski. Ale dla jakiegoś wiernego kibica Bayernu może mieć szczególną wartość, stąd właśnie taki tytuł aukcji.

 

Aukcję można zobaczyć pod TYM linkiem.

ch, Polsat Sport, Bild

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze