Nowak: Mila wciąż jest ważną postacią w Lechii Gdańsk

Piłka nożna

Goszczący w Cafe Futbol szkoleniowiec Lechii Gdańsk Piotr Nowak odniósł się do obecnej sytuacji Sebastiana Mili. Piłkarz, który jeszcze niedawno stanowił o sile lechistów oraz zdobywał ważne bramki w reprezentacji Polski, teraz musi się pogodzić z rola rezerwowego - Jego osobowość, podejście do zespołu są bardzo ważne dla nas – stwierdził trener gdańszczan.

Mila, mimo że jest jedną z ważniejszych postaci w szatni Lechii Gdańsk, nie dostaje zbyt wielu szans od trenera Lechii Gdańsk. Goszczący w studiu Cafe Futbol Nowak wyjaśnił jaką rolę w ekipie pełni reprezentant Polski.

 

- Ważna postać w klubie. Jak on sobie radzi z tym, że gra rzadko? Jesienią 2014 roku Stadion Narodowy wstawał i skandował jego imię i nazwisko, kiedy strzelał gola Niemcom - rozpoczął dyskusję prowadzący Mateusz Borek.

 

- Ja myślę, że Seba jest integralną częścią tego zespołu. Dobrze żyje z kibicami, świetnie zna miasto. Miał ciężki okres, rozmawiałem z nim na ten temat. Jeśli chodzi o grę w reprezentacji, to trzeba mu oddać, że mecz z Niemcami ugruntował jego pozycję w polskim futbolu. Staraliśmy się żeby Seba grał jak najwięcej, aby pojechał na Euro 2016. To się jednak nie udało. Przemyślał sobie kilka rzeczy. Niestety kadra będzie coraz lepsza i czasami nie będzie miejsca dla wszystkich. Należą się mu jednak brawa. Jego osobowość, podejście do zespołu są bardzo ważne dla nas – powiedział Nowak.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze