Ogłoszono składy drużyn meczu piłkarskiego Virtus.pro kontra SK Gaming

Inne
Ogłoszono składy drużyn meczu piłkarskiego Virtus.pro kontra SK Gaming

Mecz piłkarski pomiędzy Virtus.pro a SK Gaming został oficjalnie potwierdzony, więc przyszedł czas na kolejną garść informacji. Kapitanami drużyn zostaną pasha oraz FalleN, którzy wybiegną na murawę wraz z sześcioma kompanami przy okazji ESL One Cologne 2017.

Inicjatywa zorganizowania meczu piłkarskiego wykiełkowała ze spontanicznego pomysłu, który z czasem przerodził się w jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez miłośników CS:GO. Fani z zapartym tchem wyczekują aż ich ulubieńcy zaprezentują swoje umiejętności w bardziej konwencjonalnej dyscyplinie sportu. Dodatkowym smaczkiem jest pula nagród wynosząca 100 tysięcy dolarów.

 

Całe przedsięwzięcie przez długi czas pozostawało owiane tajemnicą. Pojawiły się już obawy, że sam pomysł umarł śmiercią naturalną bądź był jedynie żartem ze strony graczy. Ostatecznie inicjatywa została oficjalnie potwierdzona przez obie strony, które ustaliły, że mecz odbędzie się w trakcie ESL One Cologne 2017. Dzisiaj przedstawiciele Virtus.pro rzucili jeszcze więcej światła na sprawę zdradzając kto będzie reprezentować obie ekipy. Składy drużyn prezentują się następująco:

 

Virtus.pro

 

pashaBiceps (kapitan)

Snax

TaZ

Neo

kuben

Paranoia

Solo

 

SK Gaming

 

FalleN (kapitan)

coldzera

fer

felps

TACO

Valeri Kirov

Alexander Müller

 

W składzie Virtus.pro zabrakło byaliego. Uzupełnieniem dla zawodników CS:GO będą Paranoia oraz Solo. Pierwszy z nich jest graczem League of Legends, a drugi reprezentuje VP na scenie DOTA2.

 

Barwy SK Gaming będą reprezentowane przez całą dywizję CS:GO. Dodatkowo na murawie pojawi się Valeri Kirov, będący członkiem ekipy filmowej, a także Alexander Müller, czyli właściciel całej organizacji.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze