Problemy osobiste i hazard powodem samobójstwa Rajtorala?

Piłka nożna
Problemy osobiste i hazard powodem samobójstwa Rajtorala?
fot.PAP/CTK

Problemy osobiste były prawdopodobnym powodem samobójstwa 31-letniego piłkarza Gaziantepsporu Frantiska Rajtorala. 14-krotny reprezentant Czech w niedzielę popełnił samobójstwo. W 2012 roku zagrał przeciwko Polsce w meczu mistrzostw Europy.

Według tureckich mediów, miał rozmaite kłopoty. Gazeta "Hurriyet" podała, że Rajtoral zostawił na biurku listę osób, którym był winny pieniądze. Z informacji dziennikarzy wynika, że miał problemy z hazardem, a poza tym rzekomo przed kilkoma dniami rozstał się ze swoją partnerką. W przeszłości Czech cierpiał na depresję.

 

Ciało Rajtorala zostało znalezione przez policjantów w niedzielę w jego mieszkaniu. Pracowników i piłkarzy Gaziantepsporu zaniepokoił fakt, że nie przyjechał na trening i nie było z nim kontaktu telefonicznego. Za kilka dni mają być znane wyniki sekcji zwłok.

 

W reprezentacji Czech Rajtoral wystąpił 14-krotnie, w tym w końcówkach spotkań z Polską (1:0) i Grecją (2:1) podczas Euro 2012. Grał w Baniku Ostrawa, Viktorii Pilzno i Hannoverze. W tym sezonie w Gaziantepsporze wystąpił w 12 ligowych meczach. W piątek z ławki rezerwowych oglądał potyczkę z Konyasporem (1:2).

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze