Piłkarze Nice 1 Ligi kontra... woda! Nierówny pojedynek w Bielsku-Białej (WIDEO)

Piłka nożna

Stadion w Bielsku-Białej nie był gotowy na przyjęcie tak dużej ilości wody przed spotkaniem 28. kolejki 1 Ligi z Pogonią Siedlce. Warunki atmosferyczne potwornie utrudniały rozegranie piłki, a na swojej skórze przekonał się o tym sunący z "błyskawicznym" kontratakiem Łukasz Sierpina.

Podbeskidzie Bielsko-Biała nie straciło jeszcze nadziei na awans do Ekstraklasy, jednak na sześć kolejek przed końcem warunkiem niezbędnym było ogranie Miedzi Legnica, znajdującej się kilka pozycji wyżej. W ramach zwycięstwa spadkowicz z Ekstraklasy zbliżyłby się do ligowego podium na dwa punkty.

Okazało się jednak, że piątkowego wieczora szyki zawodnikom mógł pokrzyżować szalejący żywioł, a konkretnie... woda, która nagromadziła się na murawie po opadach deszczu przed pierwszym gwizdkiem. W kilku akcjach zawodnicy byli bezradni wobec zatrzymującej się na grząskiej murawie piłki.

Najbardziej kuriozalny był "kontratak" gospodarzy wyprowadzany przez Łukasza Sierpinę - futbolówka dosłownie "została" na murawie...

Opisana sytuacja w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze