Angielska publiczność oddała hołd Kliczce

Sporty walki

Angielska publiczność tuż przed walką wygwizdała Władimira Kliczkę (64-5, 53 KO), ale po pasjonującej walce z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO) wszystko się zmieniło. Publiczność doceniła ukraińskiego pięściarza i oddała mu hołd.

Kiedy na Wembley rozbrzmiał utwór "Can't Stop" zespołu Red Hot Chili Peppers Kliczko otrzymał porcję gwizdów od brytyjskich kibiców. Na stadionie zgromadziło się około 90 000 kibiców! Podobnie było, gdy Ukrainiec zameldował się w ringu, ale wszystko zmieniało się z minuty na minutę. Z każdą kolejną rundą publiczność była pod coraz większym wrażeniem poziomu walki i umiejętności obu pięściarzy.

 

Gdy pokonany przez nokaut Kliczko stanął do wywiadu Wembley niemalże eksplodowało. Pięściarz otrzymał olbrzymią porcję braw od kibiców zgromadzonych na stadionie. Publiczność przez dłuższą chwilę nie pozwoliła mu dojść do słowa. Kiedy brawa już wybrzmiały Kliczko powiedział: - Londyn… Też was kocham. Mam nadzieję, że podobała się wam ta walka. Obaj daliśmy z siebie wszystko, ale wygrał lepszy.

 

Wyjątkowa reakcja kibiców i wypowiedź Władimira Kliczki do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze